فرماندار:
برگزاری ۶ مراسم عروسی در تکاب متوقف ‌شد
فرماندار تکاب گفت: تیم‌های نظارت ستاد مقابله و مدیریت بیماری کرونا در راستای اجرای مصوبه‌های وضعیت قرمز شیوع بیماری کووید ۱۹ در ۲ روز گذشته از برگزاری ۶ مراسم عروسی در مناطق مختلف این شهرستان جلوگیری کردند.
  • شنبه 21 فروردین 1400 ساعت 08:53
همزمان با سفر وزیر آموزش و پرورش به آذربایجان غربی؛
عملیات احداث ۲۹ کلاس درس در تکاب آغاز شد
همزمان با سفر وزیر آموزش و پرورش به آذربایجان‌غربی عملیات اجرایی احداث ۲۹ کلاس درس در مناطق شهری و روستایی تکاب با ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان محلی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز شد.
  • شنبه 21 فروردین 1400 ساعت 08:44
پیام فرماندار شهرستان تکاب به مناسبت نوروز 1400
فرماندار شهرستان تکاب به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی در پیام نوروزی، این عید سعید را به همشهریان عزیز تبریک گفت.
  • پنج شنبه 5 فروردین 1400 ساعت 10:33
۵۵۰ میلیارد ریال در دولت تدبیر و امید برای بیمارستان تکاب هزینه ‌شد
فرماندار تکاب گفت: ️از ۶۰۰ میلیارد ریال هزینه احداث و تکمیل بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی این شهرستان ۵۵۰ میلیارد آن در دولت‌های یازدهم و دوازدهم تخصیص یافته و هزینه شده است.
  • شنبه 9 اسفند 1399 ساعت 09:48
فرماندار:
فقط ۲۷ درصد مسکن‌های روستایی تکاب مقاوم‌ ‌است
فرماندار تکاب گفت: از هفت‌هزار و ۷۱۶ واحد مسکونی روستایی در این شهرستان تنها ۲ هزار و ۶۰ واحد در برابر زلزله و حادثه‌های طبیعی مقاوم‌سازی شده که ۲۶ درصد مسکن‌های روستایی را شامل می‌شود.
  • شنبه 9 اسفند 1399 ساعت 09:46
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
فعالان سیاسی برای مشارکت موثر در انتخابات تلاش کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: فعالان سیاسی و اجتماعی با نگاه امیدوارانه برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای و مشارکت فعال و موثر در عرصه انتخابات ۱۴۰۰ تلاش کنند.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 10:47
با حضور معاون استاندار آذربایجان‌غربی
۲۰۰ میلیارد ریال طرح عمرانی و تولیدی در تکاب به بهره‌برداری رسید
هم‌زمان با دهه فجر ۲ طرح توسعه‌ای شامل فاز اول طرح گازرسانی محور تخت سلیمان - زرشوران و واحد صنعتی تولید ورق‌های فایبرگلاس با ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی، فرماندار و جمعی ار مدیران استانی و محلی در تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 10:46
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
مجاهدت مدافعان سلامت یادآور خاطرات دوران دفاع مقدس است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: فداکاری و مجاهدت مدافعان سلامت و کادر درمانی کشور در مقابله با ویروس کرونا یادآور خاطرات ایثارگری‌ها و جانفشانی شهدا و رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 10:43
آسفالت ۱۲ کیلومتر از محور تکاب - شاهین‌دژ به بهره برداری رسید
همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، طرح آسفالت ۱۲ کیلومتر از جاده تکاب - شاهین‌دژ با حضور فرماندار و امام جمعه تکاب به بهره برداری رسید.
  • یکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت 10:01

آرشیو اخبار