فرماندار تکاب:

استقبال پرشور از رییس جمهوری نشانه وفاداری ملت به انقلاب است

استقبال پرشور از رییس جمهوری نشانه وفاداری ملت به انقلاب است
فرماندار تکاب با اشاره به استقبال پرشور و شایسته اهالی آذربایجان غربی از رییس جمهوری گفت: این استقبال نشانه تداوم وفاداری مردم این استان به آرمان های انقلاب اسلامی است.

علی مکرمی افزود: مردم آذربایجان غربی در سفر رییس جمهوری با استقبال پرشور خود از دکتر روحانی نشان دادند همواره در کنار نظام و انقلاب بوده و پشتیبان ولایت فقیه هستند.
وی بیان کرد: دشمنان نظام از هفته ها قبل تلاش می کردند حضور مردم آذربایجان غربی در استقبال از رییس جمهوری را کم رنگ جلوه دهند اما وفاداری اهالی این استان به انقلاب اسلامی و آرمان های امام و شهدا، توطئه ها و برنامه ریزی های آنان را با شکست مواجه ساخت.
وی ادامه داد: مردم آذربایجان غربی با حضور عاقلانه و هوشمندانه خود در استقبال و میزبانی از رییس جمهوری ثابت کردند که در سخت ترین شرایط و با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی نیز حامی و پشتیبان انقلاب اسلامی هستند و برای سربلندی کشور همواره در صحنه حضور خواهند داشت.
فرماندار تکاب گفت: مردم شهرهای مختلف استان با استقبال کم نظیر خود از دکتر روحانی جلوه ای از وحدت و انسجام خود را به نمایش گذاشتند.
وی با اشاره به تصویب 40 طرح در سفر یک روزه رییس جمهوری برای اجرا در آذربایجان غربی افزود: تصویب 22 هزار میلیارد ریال طرح در این سفر، نشانه توجه و نگاه ویژه دکتر روحانی و دولت تدبیر و امید به توسعه و محرومیت زدایی از این استان است.
مکرمی بیان کرد: در جریان سفر رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به آذربایجان غربی، وزیر آموزش و پرورش نیز به عنوان نماینده دولت به تکاب سفر و علاوه بر برنامه های متعدد در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.
وی گفت: در جلسه شورای اداری، مشکلات و موانع فراروی توسعه تکاب با حضور نماینده دولت مورد بررسی قرار گرفت و وزیر آموزش و پرورش از مطرح شدن مشکلات این شهرستان در جلسه هیات دولت خبر داد.
مکرمی اضافه کرد: سفر وزیر آموزش و پرورش و نماینده دولت به تکاب آثار و برکات فراوانی برای پیشرفت و توسعه این شهرستان خواهد داشت.