فرماندار:

ادارات تکاب در برگزاری پرشور انتخابات اهتمام جدی داشته باشند

ادارات تکاب در برگزاری پرشور انتخابات اهتمام جدی داشته باشند
فرماندار تکاب با اشاره به انتخابات دوم اسفند امسال گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان نسبت به برگزاری باشکوه و پرشور انتخابات اهتمام جدی داشته و از هم اکنون در این زمینه آماده باشند.

علی مکرمی در نخستین جلسه شورای اداری تکاب در سال 1398 افزود: مدیران و روسای ادارات شهرستان امور مربوط به انتخابات مجلس یازدهم به دقت انجام و اصل قانونمندی و بی طرفی را در تمام مراحل انتخابات لحاظ کنند.
وی اظهار داشت: روسای ادارات زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آینده را فراهم کرده و از رفتارها و اقدامات جانبدارنه خودداری کنند.
فرماندار تکاب با اشاره به سفر اخیر استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه این سفر آثار و برکات فراوانی در روند توسعه و بهبود زیرساخت های شهرستان خواهد داشت ادامه داد: ادارت و دستگاه های اجرایی این شهرستان با سرعت و جدیت مصوبات سفر استاندار را پیگیری کرده و زمینه تحقق آنها و اجرای به موقع طرح ها و پروژه های عمرانی و زیرساختی را در فصل کاری مناسب فراهم کنند.
مکرمی بیان کرد: برگزاری اولین جلسه شورای برنامه ریزی آذربایجان غربی در تکاب در جریان سفر اخیر استاندار نشانه همت و عزم جدی مدیران استانی برای رفع محرومیت از تکاب است و از این رو مدیران و روسای ادارات این شهرستان برای جذب اعتبارات طرح های مصوب شده در این جلسه تلاش کرده و اجرای پروژه های زیرساختی را به طور سریع آغاز کنند.
وی اضافه کرد: برای توسعه و پیشرفت تکاب و بهبود زیرساخت های عمرانی این شهرستان نیازمند اتحام و انسجام در کل مجموعه شهرستان و مشارکت و همراهی مردم و تلاش جدی مسوولان است.
فرماندار تکاب همچنین در این جلسه از حضور باشکوه اهالی این شهرستان در تشییع و خاکسپاری پیکر جانباز شهید عباس الطافی و همدردی و کمک رسانی شهروندان به سیل زدگان در ابتدای امسال تشکر و قدردانی کرد.