ایجاد نقاهتگاه ۷۰ تخت‌خوابی در تکاب

ایجاد نقاهتگاه ۷۰ تخت‌خوابی در تکاب
فرماندار تکاب گفت: به‌منظور پیش‌بینی فضای لازم برای بستری بیماران احتمالی مبتلا به کرونا در روزهای آینده، عملیات ایجاد و راه‌اندازی بیمارستان سیار و نقاهتگاه ۷۰ تخت‌خوابی در این شهرستان آغاز شد.

محمود زمانی افزود: این بیمارستان در سالن ورزشی ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب در فضایی به مساحت یک‌هزار و ۱۰۰ مترمربع در حال راه‌اندازی و تجهیز امکانات است.

وی بیان کرد: برای تجهیز و راه‌اندازی این نقاهتگاه از امکانات و تجهیزات سپاه، شبکه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، مدارس شبانه‌روزی و شهرداری تکاب استفاده می‌شود و عملیات تکمیل و آماده‌سازی آن تا ۲ روز آینده به پایان خواهد رسید.

فرماندار تکاب اظهار داشت: با توجه به کمبود و محدودیت فضاهای بستری در بیمارستان فعلی تکاب برای ارائه خدمات مطلوب به بیماران احتمالی مبتلا به کرونا در روزها و هفته‌های آینده راه‌اندازی بیمارستان سیار و نقاهتگاه بسیار ضروری است.

«زمانی»، گفت: امکانات و تجهیزات تمام ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا بسیج شده و راه‌اندازی بیمارستان سیار برای بیماران کرونایی نیز در همین راستا با سرعت انجام می‌شود.