فرماندار:

زمین جدید برای احداث سالن ورزشی تکاب فراهم شد

زمین جدید برای احداث سالن ورزشی تکاب فراهم شد
فرماندار تکاب با اشاره به امتناع استاندار آذربایجان غربی از کلنگ زنی سالن ورزشی به دلیل خارج از محدوده بودن زمین آن طی هفته گذشته، گفت: زمین جدید برای احداث این سالن ورزشی در محله شریف آباد این شهر شناسایی و فراهم شد.

علی مکرمی در نشستی که به همین منظور با حضور جمعی از مسوولان این شهرستان برگزار شد، افزود: پس از دستور استاندار آذربایجان غربی برای شناسایی زمین مناسب تر و داخل محدوده شهری، بلافاصله جلسه تخصصی تامین زمین مورد نظر با حضور رییس امور شهرسازی و معماری استانداری تشکیل و موضوع به طوری جدی و سریع پیگیری شد.
وی بیان کرد: بر همین اساس پس از چند مورد بازدید و بررسی های کارشناسی زمینی به مساحت 2 هزار مترمربع با مشارکت شهرداری تکاب در داخل محدوده شهری و با کاربری ورزشی شناسایی شده و پس از تایید استانداری برای احداث سالن ورزشی اقدام خواهد شد.
فرماندار تکاب با بیان اینکه تهیه مقدمات لازم برای احداث سالن ورزشی در محله شریف آباد، اظهار داشت: پس از تامین زمین مورد نظر و واگذاری آن به اداره ورزش و جوانان، عملیات اجرایی احداث سالن ورزشی محله شریف آباد در زمینی به مساحت 500 مترمربع با 12 میلیارد ریال اعتبار به زودی آغاز خواهد شد.
وی گفت: احداث سالن ورزشی از نیازهای اساسی جوانان و ورزشکاران این شهرستان است و تصمیم شایسته استاندار آذربایجان غربی در سفر هفته گذشته به تکاب مبنی بر امتناع از کلنگ زنی طرح در زمین خارج از محدوده، موجب احداث سالن ورزشی در محلی مناسب تر خواهد شد.
 قرار بود عملیات اجرایی احداث سالن ورزشی سقف کوتاه محله شریف آباد تکاب با حضور استاندار آذربایجان غربی چهارشنبه هفته گذشته در سفر به تکاب کلنگ زنی شود که وی به علت آنکه زمین این سالن در خارج از محدوده شهر بود از کلنگ زنی آن خودداری کرد.