سرپرست فرمانداری:

بانک‌های تکاب از ازدحام مراجعان جلوگیری کنند

بانک‌های تکاب از ازدحام مراجعان جلوگیری کنند
سرپرست فرمانداری تکاب با بیان اینکه بانک‌ها از ازدحام مراجعان باید جلوگیری کنند، گفت:رعایت دقیق فاصله‌گذاری اجتماعی و اجرای بی نقص پروتکل‌های بهداشتی مهمترین عواملی است که می تواند مانعی مقابل شیوع شدید بیماری کرونا باشد.

سیدهادی طباطبایی در جلسه کارگروه اشتغال تکاب افزود: بانک‌ها از هرگونه ازدحام و تجمع مراجعان و مشتریان جلوگیری کرده و ضمن اقدام جدی در زمینه رعایت فاصله گذاری اجتماعی در داخل و بیرون از بانک، مردم را به انجام غیرحضوری امور بانکی تشویق کنند.

وی بیان کرد: بانک‌های عامل با توجه به حجم زیاد مراجعان باید جدیت و حساسیت بیشتری نسبت به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و اجرای پروتکل‌های بهداشتی داشته باشند.

سرپرست فرمانداری تکاب اظهار داشت: دولت از روزهای نخست شیوع بیماری کرونا با وجود شرایط نامطلوب اقتصادی پای‌کار بوده و تمام توان خود را برای مقابله با شیوع این ویروس به میدان آورده است.

طباطبایی ادامه داد: توسعه تکاب نیازمند سرمایه گذاری و اجرای طرح‌های تولیدی است از این رو باید بانک های عامل در صدور مجوز پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به واحدهای تولیدی و صنعتی و متقاضیان کارآفرینی با سرعت و سهولت اقدام کنند.

وی اضافه کرد: راه اندازی واحدهای تولیدی وابسته به صنایع پایین دستی معادن و پرهیز از خام‌فروشی مواد معدنی و همچنین واحدهای فرآوری گیاهان دارویی از مصداق های تولید و اشتغال در تکاب به‌شمار می‌رود که تحقق آن نیازمند همکاری مستمر بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات است.

طباطبایی افزود: طرح مانیتورینگ معادن و پایش محموله‌های معدنی جهت ساماندهی وضعیت تولید و استخراج مواد معدنی و سنگ به ‌زودی در تکاب اجرا خواهدشد.