آخرین جلسه شورای اداری سال 1397

تاکید فرماندار تکاب بر پرهیز از تفرقه افکنی در فضای مجازی

تاکید فرماندار تکاب بر پرهیز از تفرقه افکنی در فضای مجازی
فرماندار تکاب با اشاره به برخی اظهار نظرها و انتشار برخی مطالب قومیتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گفت: اهالی تکاب و قومیت های مختلف اعم از ترک، کرد و اهل حق در چهل سال گذشته با برادری، دوستی و محبت در کنار هم زندگی مسالمت آمیز و اتحاد مثال زدنی داشتند و امروز نباید این فضا مخدوش و تحت تاثیر قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، علی مکرمی در آخرین جلسه شورای اداری تکاب با تاکید بر اینکه توسعه شهر و روستاهای شهرستان همواره رویه ای متوازن و همه جانبه داشته افزود: همه شهروندان و مدیران و روسای ادارات در تمام سطوح و فعالان فضای مجازی باید از دامن زدن به مسائل تفرقه انگیز بپرهیزند و از تفکیک و مطرح کردن مسائلی که انسجام مردم را برهم می زند خودداری کنند.

وی با بیان اینکه شهروندان و مسوولان شهرستان باید به گونه عمل کنند که به بهانه ای برای ایجاد تفرقه به وجود نیاید ادامه داد: نباید به شیطنت هایی که در فضای مجازی برای خدشه دار کردن وحدت و انسجام شهروندان انجام می شود دامن زد.

فرماندار تکاب در بخش دیگری از سخنان خود  گفت: رسانه ها و فعالان فضای مجازی در کنار بیان کمبودها و انتقاد ازعملکردها، دستاوردها، اقدامات و کارهای انجام شده برای توسعه و حل مشکلات شهرستان را نیز بازگو کنند.

 مکرمی با بیان اینکه مشتاقانه از انتقادها استقبال می کند و چه اشکالی دارد فرماندار و سایر مسوولان در بوته نقد قرار گیرند افزود: کسانی که انتقاد می کنند باید رویکرد منصفانه و سازنده در پیش بگیرند و از تخریب بپرهیزند و علاوه بر این چرا نباید کارها و اقداماتی که با تلاش پیگیرانه مسوولان و روسای ادارات در تکاب انجام شده بیان شود؟!

وی ادامه داد: در بیان نقدها و مشکلات موجود نباید با هدف و انگیزه تخریب عمل کنیم و برای پیشبرد برنامه های توسعه شهرستان لازم است جانب انصاف و اخلاق نیز رعایت شود.

مکرمی بیان کرد: تمام مسوولان و اعضای شورای اداری تکاب با حمایت های نماینده مجلس و امام جمعه در یک سال گذشته به طور جدی پیگیر حل مشکلات شهرستان بودند و اقدامات خوب عمرانی نیز انجام شد که در فضای مجازی باید بیان شود.

آخرین جلسه شورای اداری تکاب در سال  ۱۳۹۷   به ریاست فرماندار برگزار شد.