فرماندار تکاب:

مدیران شهرستان به مشکلات مردم با جدیت و سرعت رسیدگی کنند

مدیران شهرستان به مشکلات مردم با جدیت و سرعت رسیدگی کنند
فرماندار تکاب گفت: مدیران و روسای ادارات قانونمداری، تکریم ارباب رجوع و رسیدگی جدی و سریع به امور شهروندان را مدنظر قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، علی مکرمی  در جلسه شورای اداری تکاب افزود: بحث های شهرداری و شورای شهر و انتخاب سرپرست مشکلاتی را به وجود آورده و مردم از این مسئله رنج می برند و امیدواریم شهرداری موضوع انتخاب شهردار را برای همیشه تمام کند و به طور جدی به بهبود وضعیت عمران شهری بپردازد.

وی با تقدیر از خدمات ابوالفضل بدخشی، سرپرست پیشین شهرداری تکاب گفت: همواره با تمام توان برای حل مشکلات شهری و بهبود عملکرد شهرداری با تمام توان تلاش کرده ایم و در دوره جدید باید تغییرات مطلوبی در آبادانی شهر لحاظ شود.

مکرمی ادامه داد: سطح فرمانداری تکاب از درجه سه به درجه ۲ ارتقا یافته و در ساختار جدید یک معاونت به این فرمانداری اضافه شده است و امیدواریم تغییرات جدید موجب افزایش تلاش برای توسعه شهرستان و ارتقا خدمات رسانی به شهروندان گردد.

 فرماندار تکاب با اشاره به سفر اخیر استاندار آذربایجان غربی به این شهرستان اظهار داشت: سفر استاندار به تکاب و برگزاری اولین جلسه شورای برنامه ریزی استان آذربایجان غربی به تکاب نشانه عزم جدی مدیران استانی برای توسعه این شهرستان است و قطعا این سفر در روند محرومیت زدایی و بهبود وضعیت زیرساخت های تکاب آثار و برکات متعددی خواهد داشت.

مکرمی گفت: روسای ادارات و دستگاه های اجرایی مصوبات سفر استاندار به تکاب را به طور جدی پیگیری کرده و با تلاش برای جذب اعتبار مصوب در این سفر، زمینه شروع به موقع طرح ها و پروژه های عمرانی و زیرساختی را فراهم کنند.