فرماندار تکاب:

حضور حداکثری مردم در صحنه، رمز اقتدار کشور است

حضور حداکثری مردم در صحنه، رمز اقتدار کشور است
فرماندار تکاب گفت: حضور پرشور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب از جمله صندوق‌های رای و مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس یازدهم ضامن اقتدار کشور و خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان نظام است.

محمود زمانی روز جمعه پس از انداختن رای خود به صندوق شعبه ثابت شماره ۲۱ شهری مستقر در مدرسه پروین اعتصامی تکاب افزود: ملت ایران امروز با حضور پرشور خود در شعبه‌های اخذ رای نشان دادند نسبت به سرنوشت کشور و غرور ملی خود بی‌تفاوت نیستند.

وی با بیان اینکه ملت ایران روز انتخابات مجلس یازدهم را به روز افتخار و عزت ملی تبدیل خواهند کرد، اظهار داشت: حضور پرشور مردم در ساعات اولیه رای‌گیری نویدبخش افزایش مشارکت سیاسی در کشور و  قوام‌بخش مردم سالاری دینی است.

وی بیان کرد: ملت ایران با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و ایستادگی خود بر آرمان‌های انقلاب اسلامی را پس از ۴۱ سال دوباره نشان دادند.

فرماندار تکاب با اشاره به برگزاری مطلوب روند رای‌گیری در این شهرستان ادامه داد: روند اخذ رای از شهروندان در شعبه‌های شهری و روستایی تکاب به لحاظ فنی و اجرایی در جریان بوده و حتی با وجود ازدحام جمعیت، نظم و آرامش در تمامی شعبه‌ها برقرار بود.

«زمانی»، اضافه کرد: اخذ رای از روستاییان در روستاهای دورافتاده و سخت‌گذر تکاب نیز همزمان با سراسر کشور انجام شد.