مشاور استاندار:

اطلاع‌رسانی، اولویت مدیران ادارات آذربایجان غربی باشد

اطلاع‌رسانی، اولویت مدیران ادارات آذربایجان غربی باشد
مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید خود وارد میدان شده تا اطلاع‌رسانی از عملکرد آنها به نحو احسنت صورت گیرد.

علی رزازی روز پنجشنبه در جلسه شورای اطلاع‌رسانی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: باید عملکرد ادارات به درستی در سطح جامعه منعکس شود و به نوعی این شکاف اطلاع‌رسانی از میان برداشته شود.

وی اضافه کرد: روابط عمومی فرمانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان مهمترین بازوان اطلاع رسانی عملکرد دولت هستند.

مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به سیاست ها و برنامه های استاندار آذربایجان غربی در حوزه رسانه و دیدگاه های مثبت ایشان در جهت افزایش تعامل و همکاری با رسانه ها اظهار داشت: از تمامی صاحب نظران، فعالان رسانه‌ای و تمام کسانی که دغدغه پیشرفت وآبادانی استان را دارند، دعوت می‌کنیم برای رسیدن به نقطه مطلوب جایگاه استان در شاخص‌های توسعه‌ای در کنار ما قرار گیرند.

رزازی، اطلاع رسانی به موقع و سریع، انعکاس شفاف و درست اخبار و رویدادها با گستره زیاد و حتی تا دورافتاده ترین نقاط استان را مورد تاکید قرر داد و افزود: تمامی افراد جامعه باید بدانند که خدمتگزاران آنان در نظام اسلامی چه اقداماتی را برای رفع مشکلات آنها انجام می دهند و برای توسعه و آبادانی کشور تلاش می‌کنند.

وی با قدردانی از عملکرد رسانه های آذربایجان‌غربی بیان کرد: رسانه ها به صورت دقیق و شفاف نسبت به امر اطلاع رسانی اقدام کرده و در تمامی جوانب همراه مسوولان استانی بوده اند.