فرماندار تکاب:

ابعاد دفاع مقدس برای نسل جوان جامعه تبیین شود

ابعاد دفاع مقدس برای نسل جوان جامعه تبیین شود
فرماندار تکاب گفت: ابعاد و زوایای مختلف دوران پرافتخار دفاع مقدس باید برای جوانان و نوجوانان به‌نحو شایسته و مطلوبی تشریح و تبیین شود.

محمود زمانی در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت چهلمین سال دفاع مقدس با بیان اینکه هفته دفاع مقدس، هفته تثبیت آرمان و ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران است، افزود: دستاوردهایی که در سایه دفاع مقدس و جانفشانی رزمندگان اسلام به‌دست آمده باید بازگویی شود که برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس بهترین فرصت برای این موضوع است.

وی بیان کرد: تجلیل از ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس و نصب یادمان شهدا در معابر در برنامه‌های چهلمین سال باید مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار تکاب اضافه‌ کرد: ادارات نسبت به تهیه و نصب یادمان‌های شهدای والامقام با همکاری سپاه و بنیاد شهید اقدام کنند و ادارات و دستگاه‌های اجرایی نیز تجلیل از ایثارگران و پیشکسوتان جهاد و شهادت در طول سال را در دستور کار خود قرار دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب نیز در این جلسه گفت: به مناسبت چهلمین سال دفاع مقدس ۴۳ برنامه فرهنگی، هنری، مذهبی با حضور اقشار مختلف تا پایان سال‌جاری در مقاطع مختلف در این شهرستان برگزار خواهد شد.

سرهنگ وهاب عباس‌فام افزود: برگزاری یادواره‌های شهدا، نمایشگاه‌های عکس و فیلم، تجلیل از کادر درمانی دوران دفاع مقدس و شب‌های شعر از مهمترین برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس در تکاب است.

وی بیان کرد: همچنین به‌همین مناسبت تا پایان سال از سه هزار نفر از رزمندگان دوران دفاع مقدس و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت تجلیل خواهد شد.