پیام تبریک فرماندار تکاب به مناسبت فرارسیدن عید نوروز باستانی

پیام تبریک فرماندار تکاب به مناسبت فرارسیدن عید نوروز باستانی
بسم الله الرحمن الرحیم حال دوران متحول شد و در آفرینش هستی روزی نو و نوروزی دیگر پدید آمد، طبیعت هزار رنگ هزار نقش که شاهکار خلقت عظیم حضرت باریتعالی است بر لوح هستی نقشی از طراوت و شادابی کشید و بهار فرخ پی و نیک فال بار دیگر مهمان جان طبیعت و آسمان و زمین خداوندی شده است.

نوروز باستانی بار دیگر از راه رسید تا ایرانیان پیوندی دوباره با آیین مهر و محبت بسته و با حال و هوایی بهاری شکر گذار نعمات بیکران حضرت دوست باشند و چلچله شادی را در چهار گوشه کشور به فرارسیدن بهار طبیعت برپا کنند.
مسیحای نوروز بر پیکر آدمیان و عالمیان روح شیدایی خود را برافراشت و سال نو بر زمستان کهنگی نسیم روح بخش شادی و سرسبزی نواخت.

امروز  پس از یک سال که با افتخار و امتنان در خدمت همشهریان عزیز بودم بسیار خرسند و مفتخرم که خداوند متعال توفیق تلاش و کوشش در راستای بهبود زندگی مردمانی را برای فراهم کرد که نجابت و خون گرمی،صفا و صداقتشان مثال زدنی و نیک نامی آنها شهری است به وسعت دل های ایرانیان.

یک سال با تمام سختی ها و سربلندی ها، تلخی ها و شیرینی ها، موفقیت ها و کمبودها با تمام اجزای روح و جانم در کنار شما مردم عزیز بودم و از نخستین روز پوشیدن قبای مبارک خدمتگزاری به ساکنان صبور و شریف تکاب با خدای خود عهد بستم که جز در راه توسعه و آبادانی این ملک زرین خاک و نیک آیین نیاندیشم.

در سالی که گذشت روزهایی را با تلاش بی شائبه برای رفع مشکلات،ارتقا و بهبود زیرساخت های مغفول مانده همراه با شما عزیزان سپری کردم و شب و روز دغدغه ای جز رفع دغدغه های مردم و تحقق آنچه برای توسعه و پیشرفت تکاب لازم است، نداشتم.

امسال توانستیم با توکل به الطاف خداوندی، مشارکت شما مردم عزیز، عنایت ها و مساعدت ویژه استاندار محترم آذربایجان غربی، تعامل و همکاری نماینده محترم مردم میاندوآب، شاهیندژ و تکاب، امام جمعه محترم شهرستان و با همت و اراده عالی مدیران، روسای ادارات و دستگاه های اجرایی بخشی از کمبودهای شهرستان در بخش های مختلف را رفع کنیم و به سطحی از توسعه در زیرساخت ها برسیم.
رسیدگی ویژه و مستمر به امور عمرانی روستاها، آسفالت ریزی کمربندی اصلی و لایروبی رودخانه های میانگذر شهر پس از سال ها، راه اندازی خدمات اورژانس هوایی، تکمیل و افتتاح بسیاری از طرح های عمرانی از جمله درمانگاه تخصصی، مجتمع آبگرم تخت سلیمان، آسفالت معابر روستایی، گازرسانی به روستاها، افتتاح مدرسه در مناطق دورافتاده تنها بخشی از اقداماتی است که در سال ۱۳۹۷ در تکاب انجام شد.

امسال علاوه بر کار های اساسی در بخش عمرانی و توسعه زیرساخت ها اقدامات خوبی در زمینه افزایش و تقویت نشاط اجتماعی و فرهنگی با برگزاری برنامه های متنوع انجام شد.

در سالی که تنها ساعاتی از آن باقی مانده افتخار حضور در نزدیک ترین و دورافتاده ترین روستاها و دیدارهای نزدیک و رو در رو با مردمان و روستاییان عزیز نصیبم گشت تا ضمن همصحبتی با همشهریان عزیر بتوانم گامی برای توسعه مناطق روستایی بردارم.

امسال همچنین لحظه ای و ذره ای از یاد خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، علما و روحانیون شیعه و سنی، ورزشکاران، هنرمندان، معلمان و فرهنگیان و بازنشستگان ادارات و سایر اقشار مختلف مردم غافل نبودم و بارها به بهانه ها و مناسبت های مختلف فرصت دیدار و گفت و گوی صمیمی با این عزیزان برایم فراهم شد.
حال که با شعف توفیق خدمتگزاری به مردم به ایستگاه پایانی سال ۱۳۹۷ رسیده ایم امیدوارم دستاوردها و اقدامات و حاصل کار، تدبیر و تلاش اینجانب و همکاران خدوم در مجموعه شورای اداری تکاب موجب خوشحالی و رضایتمندی اهالی تکاب واقع شده و به بخشی از اهداف توسعه و پیشرفت شهرستان دست یافته باشیم.

قطعا کوشش بنده و همکارانم در ادارات و دستگاه های اجرایی برای تکمیل طرح های توسعه شهرستان و کسب رضایت همشهریان عزیز و بهبود سطح زندگی در شهر و روستاها کافی نبوده و این روند امید بخش در سال آینده با همراهی و مشارکت مردم با قوت و قدرت بیشتر ادامه خواهد یافت.

اینک که آغازین روز شکوه بهار طبیعت با میلاد مسعود مولود کعبه، کمال فخر جوانمردی حضرت مولی الموحدین امام علی (ع) همزمان گشته، اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم شریف و نجیب تکاب با سپاس و قدردانی از تلاش های همه کسانی که برای توسعه شهرستان  یاریگر و همراهمان بودند، فرارسیدن عید سعید نوروز را به تمام همشهریان عزیز تبریک عرض نموده و با آرزوی سالی سرشار از پیروزی و شادکامی، امید آن دارم بتوانیم با استعانت از خداوند متعال بیش از گذشته در پرتو منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید در خدمت مردم عزیز باشیم.

علی مکرمی
فرماندار شهرستان تکاب