دیدار معاون استاندار آذربایجان‌غربی با خانواده شهید «خالد شفیع‌پور»

دیدار معاون استاندار آذربایجان‌غربی با خانواده شهید «خالد شفیع‌پور»
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌غربی و فرماندار تکاب به‌مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با خانواده شهید «خالد شفیع‌پور» از شهدای والامقام این شهرستان دیدار و از آنان دلجویی کردند.

بهنام شهدی در این دیدار گفت: توسعه متوازن و امنیت پایدار کشور مرهون رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی است.

وی افزود: پیشرفت‌هایی که امروز در شهرها و روستاها و بخش‌های مختلف کشور به‌دست آمده حاصل خون پاک شهیدان است و هفته بسیج بهترین فرصت برای یادآوری دلاورمردی‌های رزمندگان اسلام در دفاع از کیان نظام اسلامی به‌شمار می‌رود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با تجلیل از صبر و استقامت خانواده شهدا بیان کرد: تحمل سختی‌ها و گذشتن خانواده ها از فرزند خود برای دفاع از خاک میهن اسلامی اقدام ماندگار و والایی است که باید همواره مورد تحسین و ستایش قرار گیرد.

در این دیدار معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اهدای لوح سپاس از ایثار و فداکاری پدر و مادر شهید «خالد شفیع‌پور» تجلیل و قدردانی کرد.

شهید «خالد شفیع پور» که اهل بیجار استان کردستان بوده در سال ۱۳۶۳ در درگیری با اشرار در منطقه دیواندره به فیض عظیم شهادت نائل گشت؛ پدر و مادر این شهید والامقام هم اکنون در تکاب زندگی می کنند.