۶ طرح عمرانی در روستاهای تکاب به بهره‌برداری رسید
۶ طرح عمرانی و زیربنایی با ۶۸ میلیارد ریال هزینه با حضور امام‌جمعه و فرماندار در روستاهای بخش مرکزی تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 23 شهریور 1400 ساعت 12:55
هم‌زمان با هفته دولت؛
سی‌اُمین روستای تکاب گازرسانی شد
فرماندار تکاب گفت: با بهره‌برداری از طرح گازرسانی به ۲ روستای "امین‌آباد" و "زینهار" بخش تخت سلیمان تعداد روستاهای گازدار تکاب به ۳۰ روستا رسید و هم‌اینک سه هزار و ۵۹۸ خانوار روستایی در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.
  • سه شنبه 9 شهریور 1400 ساعت 11:43
عملیات احداث مرکز تصویربرداری بیمارستان تکاب آغازشد
عملیات اجرایی احداث ساختمان مرکز تصویربرداری سی‌تی اسکن و رادیولوژی بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی مهر امام علی (ع) تکاب به مناسبت هفته دولت با حضور امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی آغازشد.
  • سه شنبه 9 شهریور 1400 ساعت 11:37
همزمان با هفته دولت؛
بهره‌برداری از ۱۴ طرح تولیدی و مخابراتی در تکاب آغاز شد
بهره‌برداری از ۱۳ طرح مخابراتی و یک طرح تولیدی در بخش کشاورزی با ۹۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال هزینه با حضور امام‌جمعه، فرماندار و جمعی از مسوولان محلی تکاب آغازشد.
  • سه شنبه 9 شهریور 1400 ساعت 11:34
همزمان با هفته دولت؛
۲۰طرح عمران روستایی در تخت‌سلیمان تکاب به بهره‌برداری رسید
۲۰ طرح عمرانی و زیرساختی با ۴۵ میلیارد ریال هزینه به مناسبت هفته دولت با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان محلی در روستاهای تابعه بخش تخت‌سلیمان تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • پنج شنبه 4 شهریور 1400 ساعت 09:23
فرماندار:
۲۹ طرح توسعه‌ای به‌مناسبت هفته دولت در تکاب به بهره‌برداری می‌رسد
فرماندار تکاب گفت: هم‌زمان با هفته دولت ۲۹ طرح توسعه‌ای در بخش‌های عمرانی، مخابراتی، تولیدی و خدماتی با ۲۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه در شهرهای تکاب و تخت سلیمان و مناطق روستایی به بهره‌برداری می‌رسد.
  • چهارشنبه 3 شهریور 1400 ساعت 08:20
فرماندار تکاب: خاطرات آزادگان مستندسازی و منتشر شود
فرماندار تکاب گفت: خاطرات آزادگان از دوران مبارزه و اسارت با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران جمع‌آوری و مستندسازی شده و به‌منظور آگاهی نسل جوان انقلاب منتشر شود.
  • سه شنبه 2 شهریور 1400 ساعت 12:26
فرماندار: سیل در ۱۲ روستای تکاب خسارت برجا گذاشت
فرماندار تکاب گفت: بارش شدید باران و جاری شدن سیل در ۱۲ روستای بخش های مرکزی و تخت‌سلیمان این شهرستان به منازل مسکونی، اماکن دامی، مزارع، انبارهای علوفه، خودروها، معابر عمومی و اداوات کشاورزی روستاییان خسارت وارد کرد.
  • چهارشنبه 13 مرداد 1400 ساعت 11:19
فرماندار:
تامین اعتبار فاضلاب تکاب ضروری است
فرماندار تکاب در جلسه بررسی مشکلات شهرستان که با حضور نایب رئیس مجلس برگزارشد با بیان اینکه جاری شدن فاضلاب‌های خانگی در رودخانه‌های سطح شهر از مهمترین مشکلات و دغدغه‌های مردم تکاب است گفت: امیدواریم با تصویب ماده ۲۳ طرح جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب شهر تکاب در بودجه سال ۱۴۰۱ بخش اعظمی از مشکلات این شهرستان رفع و اعتبار مورد نیاز برای اجرای این طرح تخصیص یابد.
  • چهارشنبه 13 مرداد 1400 ساعت 11:08
استاندار: ۲۲۰۰ روستای آذربایجان‌غربی به شبکه اینترنت متصل هستند
استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه در سال ۱۳۹۶ تنها ۱۶۰ روستای استان به شبکه اینترنت متصل بودند گفت: با اقدام‌ها و تلاش‌های انجام یافته در حال حاضر ۲ هزار و ۲۰۰ روستای استان از ارتباطات اینترنتی پایدار برخوردار هستند.
  • چهارشنبه 13 مرداد 1400 ساعت 11:07