استاندار آذربایجان غربی:
قیام مردم ارومیه در دوم بهمن باید در سطح ملی ثبت شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: قیام مردم ارومیه در دوم بهمن باید به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای تاریخی استان در سطح ملی ثبت شود.
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 11:49
تکاب اولین تولیدکننده گوشت بوقلمون در آذربایجان‌غربی است
مدیر جهادکشاورزی تکاب گفت: این شهرستان با تولید سالانه بیش از 780 تُن گوشت بوقلمون، اولین و بزرگترین تولیدکننده این محصول در آذربایجان‌غربی است.
  • شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 10:22
فرماندار تکاب: تحول ایجاد شده با انقلاب اسلامی همچنان در جهان ادامه دارد
فرماندار تکاب گفت: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با برهم زدن معادلات جهانی، تحول جدیدی در سیاست‌های منطقه و دنیا ایجاد کرد و این تحولات حول محور انقلاب همچنان ادامه دارد.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 12:34
فرماندار: ورزش‌های بومی و محلی تکاب احیا شود
فرماندار تکاب گفت: بازی‌ها و ورزش‌های بومی و محلی مناطق این شهرستان احیا و ترویج و مسابقات مختلف و متنوعی در این رشته‌ها برگزار شود.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 12:33
مشارکت معدن سنگ یولقون آغاج در بازگشایی محورهای روستایی بادستور فرماندار تکاب
به دنبال دستور فرماندار تکاب در جلسه اضطرای ستاد مدیریت بحران مبنی بر مشارکت انجمن معادن در برف روبی و بازگشایی محورهای روستایی و همکاری با راهداران، روز گذشته، دوشنبه مسیر ارتباطی روستاهای یلقون آغاج، قلعه جوق، بدرلو، چهارطاق و ساریجالو توسط تجهیزات و ماشین آلات سنگین معدن سنگ تراورتن یلقون آغاج تکاب(آقا محمدی) از جمله 2 دستگاه لودر با مدیریت آقای عبادی، مدیر معدن برف روبی و بازگشایی شد و تردد در این محورها جریان دارد
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 12:25
فرماندار تکاب:
حمایت از سرمایه گذاران اولویت اصلی ادارات باشد
فرماندار تکاب گفت: حمایت از سرمایه گذاران و ایجاد بسترهای مناسب برای فعالیت بخش خصوصی اولویت اصلی ادارات باشد.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 12:07
بازدید 3 ساعته فرماندار تکاب از شهرک صنعتی
امیر ستوده فر، فرماندار تکاب صبح روز سه شنبه در بازدیدی 3 ساعته از شهرک صنعتی شهید فکری به بررسی وضعیت فعالیت واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی مستقر در این شهرک پرداخت.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 12:04
استاندار آذربایجان غربی:
منشور اخلاقی و حرفه ای رسانه های استان تدوین شود / رسانه ها در معرفی ظرفیت های استان برای جذب سرمایه گذار نقش آفرینی کنند
منشور اخلاقی و حرفه ای رسانه های استان تدوین شود / رسانه ها در معرفی ظرفیت های استان برای جذب سرمایه گذار نقش آفرینی کنند استاندار آذربایجان غربی گفت: برای شتاب بخشیدن به توسعه استان، نیازمند جذب سرمایه گذار در بخش های مختلف هستیم و در این زمینه رسانه ها می توانند در معرفی داشته ها و ظرفیت های استان نقش موثری ایفا کنند.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 11:58
بازدید فرماندار تکاب از واحد پرورش بوقلمون
فرماندار تکاب از بخش های مختلف واحد پرورش بوقلمون در روستای تمای بازدید کرد.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 11:53
استاندار آذربایجان غربی:
موانع سرمایه گذاری در استان شناسایی و مرتفع شود / ظرفیت های سرمایه گذاری استان بیشتر معرفی شوند / جای جای آذربایجان غربی مملو از ظرفیت ها و پتانسیل های بی نظیر برای سرمایه گذاری است
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر مطالعه ظرفیت های سرمایه گذاری با استفاده از توان علمی مراکز مطالعاتی اضافه کرد: برای جذب سرمایه گذار در استان نیازمند استفاده از تجربیات ملی و استانهای موفق در این زمینه هستیم و باید در این راستا مطالعه دقیق علمی انجام شود.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 11:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>