فرماندار تکاب: جشن‌های دهه امامت و ولایت با مشارکت مردم برگزار شود
فرماندار تکاب گفت: جشن‌های دهه امامت و ولایت و برنامه‌های اعیاد سعید قربان و غدیرخم با مشارکت همگانی و حضور مردم برگزار شده و همه مردم شهر و روستاها پای کار باشند.
  • شنبه 11 تیر 1401 ساعت 09:00
فرماندار تکاب با اهدا شاخه گل هفته قوه قضاییه را به قضات و کارکنان دادگستری و دادسرا تبریک گفت
همزمان با سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و گرامیداشت هفته قوه قضاییه اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب با اهدا شاخه گل ضمن تبریک این ایام از تلاش ها و زحمات رییس دادگستری، دادستان، قُضات و کارکنان مجموعه دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تشکر و قدردانی کرد.
  • پنج شنبه 9 تیر 1401 ساعت 11:30
دیدار فرماندار تکاب با رییس دادگستری و دادستان به مناسبت هفته قوه قضاییه
همزمان با سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب با ابراهیم بابامرادی، رییس دادگستری و مهدی تقی زاده، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دیدار و این مناسبت را به ایشان تبریک گفت.
  • پنج شنبه 9 تیر 1401 ساعت 11:28
فرماندار تکاب: شیوه‌های جدید آموزشی در پیشگیری از اعتیاد ضروری است
فرماندار تکاب گفت: دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از جمله نیروی انتظامی، آموزش و پرورش، بهزیستی و دانشگاه‌ها باید آموزش‌های لازم را به جوانان و خانواده‌ها جهت پیشگیری از اعتیاد با شیوه‌ها و ابزارهای نُوین ارایه کنند.
  • پنج شنبه 9 تیر 1401 ساعت 11:10
در دیدار با سفیر ژاپن در جمهوری اسلامی ایران انجام شد؛
تقدیر استاندار آذربایجان غربی از حمایت ژاپن برای احیای دریاچه ارومیه
استاندار آذربایجان غربی، احیای دریاچه ارومیه را اولویت دولت سیزدهم برشمرد و از حمایت ژاپن برای احیای این دریاچه قدردانی کرد.
  • چهارشنبه 8 تیر 1401 ساعت 12:06
استاندار آذربایجان غربی:
با آغاز به کار دولت سیزدهم توجه به مناطق کمتر برخوردار آذربایجان غربی شتاب گرفته است
استاندار آذربایجان غربی گفت: با آغاز به کار دولت سیزدهم، توجه به مناطق کمتر برخوردار و توسعه زیرساخت ها در این مناطق سرعت و شتاب گرفته است.
  • چهارشنبه 8 تیر 1401 ساعت 12:04
فرماندار تکاب: ظرفیت معدن سنگ برای کاهش بیکاری منطقه استفاده شود
فرماندار تکاب گفت: وضعیت اقتصادی و اشتغال در این شهرستان با وجود تعداد زیاد معادن مناسب نیست، از این رو معادن فعال سنگ در کاهش نرخ بیکاری و اشتغال جوانان منطقه دستگاه های اجرایی را همراهی کنند.
  • شنبه 4 تیر 1401 ساعت 09:05
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربى منصوب شد
با حکم استاندار آذربایجان غربی "جواد کرمى" به عنوان سرپرست معاونت هماهنگى امور اقتصادی استاندارى آذربایجان غربى منصوب شد.
  • شنبه 4 تیر 1401 ساعت 09:02
استاندار آذربایجان غربی:
وحدت و انسجام سازمانی در مدیریت شهری ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: بایستی با استفاده از ظرفیت های قانونی و سرمایه گذاری بخش خصوصی، روند تکمیل پروژه های نیمه تمام شهری ارومیه تسریع یابد.
  • شنبه 4 تیر 1401 ساعت 09:00