فرماندار:
صنایع پایین دستی معادن تکاب ایجاد شود/ معادن تکاب واحد سبز زیست محیطی شوند/ معادن در بخش های توسعه ای سرمایه گزاری کنند/ ارائه شفاف گزارش کار و عملکرد توسط معادن منطقه صورت گیرد/تکاب چهارمین شهر معدنی
فرماندار تکاب با بیان اینکه فرآوری مواد معدنی چند برابر معدن داری موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال می شود گفت: معادن طلا و سنگ تلاش کنند تا واحد های فرآوری بیشتر و صنایع جانبی پایین دست معادن که ارزش افزوده بالایی برای منطقه دارد، در این شهرستان راه اندازی و ایجاد شود.
  • یکشنبه 7 آذر 1400 ساعت 14:31
استاندار: اشتغال و ارزش افزوده بخش صنعت، اولویت امروز آذربایجان‌غربی است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: تولید به همراه اشتغال و ارزش افزوده بخش صنعت با مانع زدایی و پشتیبانی عملی بخش های مختلف، اولویت امروز استان است.
  • یکشنبه 7 آذر 1400 ساعت 13:59
با حکم استاندار آذربایجان غربی؛
مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومى استانداری آذربایجان غربی منصوب شد
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، وحید پوریافر را به عنوان مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومى استانداری آذربایجان غربی منصوب کرد.
  • یکشنبه 7 آذر 1400 ساعت 09:28
استاندار آذربایجان غربی:
بسیج، مکتبی ترین نیروی مقاومت جهانی است/ تفکر بسیجی در خارج از مرز های ایران اسلامی گسترش یافته است/ نقش نیروهای بسیجی در دوران هشت سال دفاع مقدس، بی نظیر بوده است/
استاندار آذربایجان غربی گفت: نیازمند تفکر بسیجی در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی هستیم و معتقدیم با بهره گیری از تفکر بسیجی و روحیه جهادی می توان بسیاری از مشکلات جامعه بویژه مشکلات معیشتی مردم را حل کرد .
  • شنبه 6 آذر 1400 ساعت 09:28
فرماندار تکاب:
منابع بانکی در داخل شهرستان هزینه شود/ ادارات موانع اشتغال را شناسایی و رفع کنند
فرماندار تکاب گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی تلاش کنند تا کمبودها در بخش ایجاد اشتغال جبران شود. , or
  • چهارشنبه 3 آذر 1400 ساعت 14:55
استاندار آذربایجان غربی:
امکانات استان برای محرومیت زدایی بسیج می شود/ نقش آذربایجان غربی در دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب بی نظیر است/ حضور جهادی و میدانی در تمامی شهرهای استان خواهیم داشت
معتمدیان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یاد آور شد: مردم استان آذربایجان غربی همیشه دژ محکمی در برابر دشمنان بوده اند و برادران اهل سنت نیز کنار برادران اهل تشیع استان، شهدای زیادی را در راه دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی تقدیم کرده اند .
  • چهارشنبه 3 آذر 1400 ساعت 14:35
باحضور فرماندار؛
گشایش نمایشگاه اقتصاد مقاومتی سپاه تکاب به مناسبت هفته بسیج
همزمان با هفته بسیج نمایشگاه آثار و توانمندی های بومی و محلی و تولیدات اقتصاد مقاومتی بسیجیان تکاب روز دوشنبه باحضور معاون اجرایی سپاه شهدا آذربایجان غربی، امام جمعه و فرماندار تکاب، فرماندهان سپاه و انتظامی و اقشار مختلف مردم و مسوولان در سالن ورزشی ۹ دی سپاه گشایش یافت. این نمایشگاه شامل ۲۰ غرفه است و به مدت یک هفته برای بازدید عموم دایر است.
  • سه شنبه 2 آذر 1400 ساعت 10:19
فرماندار تکاب:
تکاب مظهر وحدت اقوام است/ تاکید بر حضور بسیج در عرصه توسعه اقتصادی شهرستان
فرماندار تکاب گفت: تکاب همواره مظهر وحدت، مودت و همزیستی مسالمت آمیز اقوام و مذاهب در منطقه است.
  • سه شنبه 2 آذر 1400 ساعت 10:14
استاندار آذربایجان غربی:
صدای رسای مردم استان خواهیم بود / تعامل بیشتر با نمایندگان مردم استان در مجلس برای حل مشکلات مردم ضروری است / اعتبارات ملی برای اجرای پروژه ای استانی جذب شود/
استاندار آذربایجان غربی گفت: ما صدای رسای مردم استان خواهیم بود تا بتوانیم دغدغه های مردم را در سطح ملی مطرح و سهم استان را از منابع و اعتبارات کشور دریافت کنیم. به دنبال کارهای سخت و پرگره در استان می رویم و با استفاده از تیم های مدیریتی و مدیران شجاع ، کارآمد ، متعهد و انقلابی و هماهنگ و تمامی ظرفیت های ملی و استانی برای حل مشکلات مردم تلاش می کنیم.
  • سه شنبه 2 آذر 1400 ساعت 10:12
روز دوشنبه 1400.09.1 انجام می گیرد؛
حضور استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • یکشنبه 30 آبان 1400 ساعت 13:46