کاهش ۹ درصدی مفاسد اجتماعی در تکاب
فرماندار تکاب گفت: میزان و تعداد مفاسد اجتماعی در این شهرستان امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۹ درصد کاهش یافته است.
  • دوشنبه 11 آذر 1398 ساعت 08:32
«تخت سلیمان» جشنواره ای برای رونق گردشگری منطقه
فرماندار تکاب با بیان اینکه این شهرستان نگین میراث فرهنگی و ظرفیت‌های تاریخی در منطقه است، گفت: تکاب با وجود داشتن ظرفیت بزرگی مانند مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان و ده‌ها اثر طبیعی و تاریخی باید در کنار نگین میراث فرهنگی به نگین صنعت گردشگری نیز تبدیل شود.
  • دوشنبه 11 آذر 1398 ساعت 08:27
نهضت مبارزه با «خام‌فروشی» نیاز توسعه تکاب
تکاب با وجود داشتن ظرفیت‌های غنی در بخش‌های معدنی، کشاورزی و گردشگری به‌دلیل بی‌توجهی به صنایع تبدیلی از توسعه نیافتگی در این بخش‌ها رنج می‌برد و بنا بر اذعان مسئولان امر حل این مشکل نیازمند راه‌اندازی نهضتی با عنوان «مبارزه با خام‌فروشی» در این شهرستان است که این امر مورد تاکید معاون اقتصادی استاندار در سفر به این منطقه قرار گرفت.
  • چهارشنبه 6 آذر 1398 ساعت 11:30
فرماندار تکاب در مراسم معارفه رییس دادگستری:
در راستای تقویت اعتماد عمومی و انسجام اجتماعی حرکت کنیم
فرماندار تکاب در آیین تودیع و معارفه رییس جدید دادگستری و دادستان جدید تکاب که با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی برگزار شد، با بیان اینکه امروز سطحی مناسب از همکاری و انسجام برای کار در این شهرستان ایجاد شده است گفت: باید مراقب باشیم با حرف‌ها و اظهاراتمان به اعتماد مردم و انسجام سیاسی و اجتماعی شهرستان لطمه نزنیم چرا که قطار وحدت بین آحاد مختلف، اقوام مذاهب و مردم و مسوولان در این شهرستان در مسیر توسعه حرکت می‌کند.
  • چهارشنبه 6 آذر 1398 ساعت 11:17
دیدار معاون استاندار آذربایجان‌غربی با خانواده شهید «خالد شفیع‌پور»
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌غربی و فرماندار تکاب به‌مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با خانواده شهید «خالد شفیع‌پور» از شهدای والامقام این شهرستان دیدار و از آنان دلجویی کردند.
  • چهارشنبه 6 آذر 1398 ساعت 11:15
بازدید معاون استاندار آذربایجان‌غربی از سایت کشت زعفران در تکاب
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی به همراه جمعی از مدیران استانی، فرماندار و مسوولان محلی از یک سایت گلخانه‌ای کشت زعفران و گیاهان دارویی تکاب بازدید کردند.
  • دوشنبه 4 آذر 1398 ساعت 20:54
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
بانک‌ها برای رونق واحدهای تولیدی بیشتر همراهی کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: بانک‌های عامل برای تحقق سندتوسعه، احیا و رونق واحدهای تولیدی و صنعتی استان سطح همکاری و مشارکت خود را افزایش دهند.
  • دوشنبه 4 آذر 1398 ساعت 20:51
فرماندار تکاب:
نیازمند اتحاد و همدلی دوران دفاع مقدس هستیم
فرماندار تکاب گفت: در شرایط فعلی کشور برای مقابله با دشمنان به روحیه همدلی و اتحاد و انسجام سیاسی و اجتماعی دوران دفاع مقدس نیاز داریم.
  • دوشنبه 4 آذر 1398 ساعت 08:29
فرماندار:
سازمان‌های مردم‌نهاد ظرفیت مناسبی برای توسعه تکاب هستند
فرماندار تکاب گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد و انجمن‌های غیردولتی ظرفیت مناسبی برای حل مشکلات و توسعه این شهرستان هستند.
  • شنبه 2 آذر 1398 ساعت 08:39
فرماندار:
روسای ادارات تکاب در تبلیغات انتخابات دخالت نکنند
فرماندار تکاب گفت: روسای ادارات و مدیران دستگاه‌های اجرایی از هرگونه دخالت در تبلیغات انتخاباتی و حمایت از کاندیداها پرهیز کنند.
  • چهارشنبه 29 آبان 1398 ساعت 14:05