گفتگوی صمیمی روستاییان با فرماندار تکاب
جمعی از اهالی روستاهای دورباش، اغولبیک، حسن آباد و چوپلو با فرماندار تکاب و نماینده مردم شاهیندژ - تکاب در مجلس دیدار و در فضایی صمیمی مشکلات خود را با ایشان درمیان گذاشتند.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 12:51
فرماندار:
تخصیص 500 تن نهاده دامی جو به صورت فوق العاده علاوه بر سهمیه در سفر استاندار به تکابتصویب شد.
فرماندار تکاب با بیان اینکه تا زمانی که در تکاب هستم از حقوق مردم دفاع می کنم گفت: سفر استاندار آذربایجان غربی به همراه 200 نفر از معاونان استاندار مدیران کل استان، معاونان و کارشناسلن دستگاه های استانی در مدت 2 روز برای اولین بار بی سابقه بود.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 12:39
فرماندار:
سفر استاندار آذربایجان غربی به تکاب نوید بخش اتفاقات خوبی است
فرماندار تکاب: در یک ماهی که در خدمت مردم عزیز کهن دیار تکاب بودم، تلاش کردم از همه ظرفیت ها برای توسعه شهرستان استفاده کنم.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 12:24
دیدار فرماندار تکاب با خانواده های شهدا در بازدیدهای روستایی
فرماندار تکاب به همراه نماینده مردم شاهیندژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی در جریان حضور در روستاها با جمعی از خانواده های شهدا دیدار و از مقام والای این شهیدان تجلیل کرد.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 12:07
حضور فرماندار در روستاها در تعطیلات عید نوروز
فرماندار تکاب به همراه نماینده مردم شاهیندژ- تکاب در مجلس شورای اسلامی درتعطیلات عید نوروز در روستاهای دورباش، اغولبیک، حسن آباد و چوپلو حضور یافتند و ضمن بازدید از روستاها با اهالی دیدار و گفتگو کردند.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 12:01
یادداشت فرماندار تکاب درخصوص سفر 2 روزه استاندار آذربایجان غربی
بنام یکتای بی همتا در هفته های آخر اسفند ماه گذشته با برنامه ریزی انجام گرفته ،میزبان تعدادی از مدیران کل محترم ستادی استان در فرمانداری جهت بررسی مشکلات متعدد شهرستان در زمینه های راه ،گاز ،آب شرب ،کشاورزی،ضرورت ایفای تعهدات معادن در حقوق اجتماعی ،پایاب سد ساروق ،طرح جامع گردشگری ،سرمایه گذاری و رفع موانع تولید و...بودم.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 11:59
پیگیری حضور و تلفنی مشکلات مردم توسط فرماندار تکاب در روزهای عید
اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب در اولین روزهای تعطیلات عید نوزوز با روحیه کار جهادی و تلاش پیگیرانه، همه بخش های خدمات رسانی شهرستان را نظارت و رصد کرده و ضمن حضور شخصی و غیررسمی در شهر تخت سلیمان و روستای احمدآباد سفلی، در چند مورد که مشکل خدمات رسانی وجود داشته هم حضوری و میدانی در محل حضور یافت و هم تلفنی دستوراتی به مدیران شهرستان صادر تا مشکل شهروندان، روستاییان و گردشگران عزیز در ایام تعطیلات نوروز 1401 سریع رفع شود.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 11:57
حضور فرماندار تکاب در مجموعه تخت سلیمان جهت پیگیری مشکل تردد خودروها در هوای برفی
اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب پس از اطلاع از وجود مشکل تردد در توقفگاه مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان و داخل این محوطه باستانی برای پیگیری موضوع به این مجموعه رفت و با پیگیری فوری از طریق اداره میراث فرهنگی عملیات برف روبی محوطه و بازگشایی مسیر تردد خودروها و گردشگران در حضور فرماندار انجام شد.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 11:12
یادداشت نوروزی فرماندار شهرستان تکاب
به نام نگارگر بهار سلام و عرض ادب ؛ کهن دیار تکاب با قدمتی به وسعت تاریخ ،با جوانان رشید ترک و کرد ، نگین آذربایجان غربی را بِنگر باز هم عطر بهاران همراه با نسیم دل انگیز و چلچله ها از دامنه های کوه بلقیس و تخت سلیمان به راه افتاده، از فراز آبشار رمیده و آبگرم مسحور کننده قینرجه گذشته و به هوای گندمزاری های همیشه طلائی جاده کرفتو به چملی گول در بدرلو و مسجد ،حمام و خانه های قدیمی یولقون آغاج باشکوه پیچیده است.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 11:10
دکتر حیدری آزاد خطاب به روسای بانک ها: کمبود پول در عابربانک های تکاب در تعطیلات عید قابل قبول نیست/ دستگاه های خودپرداز در 24 ساعت شبانه روز فعال و بی نقص کار کنند/ بانک ها پاسخگوی نیاز مردم در ایام
فرماندار تکاب گفت: دستگاه های خودپرداز بانک ها در تعطیلات عید نوروز نباید هیچ مشکلی داشته باشند و 24 ساعت شبانه رور فعال و بی نقص کار کنند.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 11:04