پیام تبریک فرماندار شهرستان تکاب به مناسبت تحویل سال جدید
به نام ایزد یکتا یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر الیل والنهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 11:02
عیادت فرماندار تکاب از کارگر حادثه دیده شهرداری
فرماندار تکاب به همراه شهردار و رییس و اعضای شورای شهر به مناسبت عید نوروز از آقای اصلان مروتی، کارگر خدوم حادثه دیده شهرداری عیادت و از وی دلجویی کردند.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 10:15
استاندار آذربایجان غربی:
از تمام ظرفیت های استان برای تحقق شعار سال استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان غربی گفت: از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های استان برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال، "تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین" استفاده می کنیم.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 09:56
استاندار آذربایجان غربی در پیامی حلول سال نو را تبریک گفت
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در این پیام از همراهی و حمایت های مردم عزیز استان و مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی و فعالان بخش خصوصی در جهت تحقق برنامه های دولت صمیمانه تقدیر و اولویت ها و برنامه های استان برای شتاب بخشیدن به روند توسعه استان را تشریح کرد.
  • شنبه 6 فروردین 1401 ساعت 09:53
فرماندار تکاب: 3 دستور مهم استاندار آذربایجان غربی راهگشای رفع محرومیت از منطقه کوهستانی اوریات است
فرماندار تکاب گفت: 3 دستور مهم استاندار آذربایجان غربی راهگشای رفع محرومیت و توسعه امکانات و خدمات زیربنایی در روستاهای منطقه دورافتاده اوریات خواهد بود.
  • شنبه 28 اسفند 1400 ساعت 14:38
جلوه‌هایی از سفر استاندار آذربایجان‌غربی به تکاب
محمد صادق معتمدیان، استاندار آذربایجان‌غربی در سفر خود به تکاب لحظاتی را به دور از دیدارهای رسمی و اداری با کودکان، خانواده‌ها، راهداران و رانندگان جاده‌های روستایی گذراند و با آنان از نزدیک احوال پرسی و گفتگو کرد.
  • شنبه 28 اسفند 1400 ساعت 10:10
استاندار آذربایجان غربی:
97 مصوبه برای شتاب بخشیدن به توسعه تکاب در شورای برنامه ریزی و توسعه استان به تصویب رسید/ مصوبات شورای برنامه ریزی ریل گذاری برای توسعه تکاب است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به 97 مصوبه شورای برنامه ریزی استان برای توسعه تکاب گفت: این مصوبه ها شامل 80 مصوبه در بخش عمرانی و 17 مصوبه در بخش اقتصادی ریل گذاری برای توسعه این شهرستان است که اجرای آنها موجب پیشرفت و آبادانی تکاب خواهد شد.
  • شنبه 28 اسفند 1400 ساعت 10:09
استاندار:
آذربایجان غربی بهشت معادن کشور است/ از ایجاد واحدهای فرآوری در حوزه معادن تکاب حمایت می کنیم/ آذربایجان غربی مستعد ایجاد واحد های گلخانه است
استاندار آذربایجان غربی گفت: دستگاه های اجرایی هنگام صدور مجوز اکتشاف و استخراج معادن در مناطق مختلف استان سرمایه گذار و واحدهای معدنی را به ایجاد صنایع فرآوری محصولات معدنی مکلّف کنند.
  • شنبه 28 اسفند 1400 ساعت 10:07
استاندار آذربایجان غربی: در سفرهای شهرستانی مشکلات مردم را از نزدیک بررسی می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روش سفرهای شهرستانی گفت : در سفرهای شهرستانی مشکلات مردم را از نزدیک بررسی می کنیم‌
  • شنبه 28 اسفند 1400 ساعت 10:05
گزارش تصویری/
روستاهای سخت‌گذر تکاب میزبان استاندار آذربایجان‌غربی
محمد صادق معتمدیان، استاندار آذربایجان‌غربی در سفر خود به تکاب به هفت روستا از جمله سه روستای آق اطاق، آرپاچایی و جداقیه در سخت‌گذرترین و دورافتاده ترین منطقه این شهرستان در منطقه اوریات با 55 تا 65 کیومتر فاصله از مرکز در جاده برفی رفت تا با اهالی دیدار کند.
  • شنبه 28 اسفند 1400 ساعت 10:01