حضور فرماندار تکاب درمراسم گرامیداشت سوم خرداد
آیین گرامیداشت حماسه سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر باحضورفرماندار و امام جمعه و فرماندهان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم و مسوولان تکاب برگزار شد.
  • چهارشنبه 4 خرداد 1401 ساعت 14:55
گام بیست و یکم، بازگشت امید به دیار رنگین کمان اقوام
سفر یک روزه ولی در عین حال پر برکت رییس جمهور و اعضای هیات دولت به دیار آذربایجان‌غربی که از آن به رنگین کمان اقوام و مذاهب ایران نام برده می‌شود بارقه‌های امید را در بین ساکنان این استان به وجود آورد.
  • یکشنبه 1 خرداد 1401 ساعت 13:17
آیت‌الله رئیسی در نشست خبری سفر به آذربایجان غربی:
سفر دولت به آذربایجان غربی 157 مصوبه در حوزه‌های مختلف داشت
رئیس جمهور گفت: زراعت در استان نباید با مانع مواجه باشد اما لازم است کشاورزان عزیز استان قانع شوند که الگوی کشت در این استان متناسب با شرایط اقلیمی و در جهت رفع نیازهای کشور تغییر کند.
  • یکشنبه 1 خرداد 1401 ساعت 13:16
17 ساعت طلایی برای جبران عقب ماندگی آذربایجان غربی
حضور رییس جمهور و هیات همراه در بیست و یکمین سفر استانی در دیار اقوام و ادیان و سرزمین فرصت‌های طلایی، گامی اثربخش برای جبران عقب ماندگی‌های تاریخی این خطه از کشور بود.
  • یکشنبه 1 خرداد 1401 ساعت 13:14
حیدری آزاد: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی طلا و جواهرات در تکاب ضروری است
فرماندار تکاب خواستار ایجاد منطقه ویژه اقتصادی طلا و جواهرات در شهرستان شد
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 15:30
معاون رییس جمهور از وضعیت نامناسب برخی زیرساخت های تکاب بازدید کرد
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در جریان سفر رییس جمهور و اعضای هیات دولت به آذربایجان غربی، از کمبودها و وضعیت نامناسب زیرساخت های این شهرستان از جمله امکانات و وضعیت بیمارستان 96 تختخوابی، محور سخت گذر روستایی کرفتو و تقاطع غیر همسطح و پل میانگذر شهری سه راهی قطور بازدید کرد.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 15:28
فرماندار تکاب در جلسه شورای اداری پایان سفر نماینده ویژه رییس جمهور:
تکاب نماد همزیستی مسالمت آمیز در استان و کشور است/ بسیاری از روستاهای تکاب گاز ندارند/ تکاب شهر استعدادهای پنهان و محرومیت های آشکار است/ تکاب از قافله توسعه عقب مانده است
فرماندار تکاب گفت: کهن دیار تکاب با تاریخی 7هزار ساله و برآمده از اعماق تاریخ ،با آثار باستانی ثبت شده جهانی مجموعه تخت سلیمان و 189 اثر ثبت شده ملی، وجود اولین و دومین معدن غنی طلای خاورمیانه و دهها معدن سنگ های ساختمانی و قیمتی ،مواهب زیبای خدادای نظیر چملی با جمعیتی بالغ بر 85 هزار نفر با رنگین کمانی از مذاهب و قومیت‌ها با ترکیبی از اهل تشیع، تسنن و اهل حق که سالیان متمادی است
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 15:23
معاون رییس جمهور: استفاده از ظرفیت مردم برای رفع مشکلات کشور اولویت دولت است
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: استفاده از توان و ظرفیت‌های مردمی برای حل مشکلات کشور از اولویت‌های اساسی دولت سیزدهم و مورد تاکید رییس جمهور است.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:48
گزارش تصویری/
سفر نماینده ویژه رییس جمهور به تکاب
سید امیرحسین مدنی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری عصر جمعه به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در سفر به استان آذربایجان غربی در تکاب حضور یافت و ضمن برگزاری دیدارهای مردمی و بازدید از پروژه‌های عمرانی، در جلسه شورای اداری این شهرستان نیز شرکت کرد.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:44
معاون رییس جمهور با خانواده جوان‌ترین شهید تکاب دیدار کرد
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری که در جریان سفر استانی اعضای هیات دولت به آذربایجان غربی به تکاب رفته با پدر شهید «عابدین کریم زاده»، جوان‌ترین شهید این شهرستان دیدار کرد.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:41