بازدید فرماندار تکاب از روستای طاشه کبود
فرماندار تکاب با حضور در روستای طاشه کبود با اهالی این روستا دیدار کرد و به بررسی مشکلات روستاییان پرداخت و اهالی این روستا در دیدارهایی رو در رو مشکلات خود را با فرماندار در میان گذاشتند.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:37
با حضور فرماندار؛
سرپرست جدید شهرداری تکاب معرفی شد
ایرج عباسی، که چند روز قبل از سوی شورای شهر به عنوان سرپرست جدید شهرداری تکاب انتخاب شده بود، در مراسمی با حضور مکرمی، فرماندار، اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری معرفی و مشغول به کار شد. در این مراسم از خدمات و زحمات ابوالفضل بدخشی، سرپرست پیشین شهرداری تکاب نیز قدردانی شد.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:28
نمایشگاه صنایع دستی دانش آموزان دختر در تکاب گشایش یافت
نمایشگاه صنایع دستی، آثار تجسمی و توانمندی های 50 نفر از دانش آموزان دختر هنرستان فنی و حرفه ای کار و دانش تکاب با حضور فرماندار گشایش یافت.
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 10:12
آیین گرامیداشت استاد اباصلت صادقی با حضور فرماندار تکاب برگزار شد
فرماندار تکاب در جشنواره خوشنویسی با گرامیداشت یاد و خاطره استاد اباصلت صادقی گفت: این هنرمند فقید و توانمند شاگردان مجرب و هنرمندی را در رشته خوشنویسی در سطح کشور پرورش داده و نام نیک وی در تاریخ هنر خوشنویسی کشور می درخشد.
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 10:09
بازدید فرماندار تکاب از روستای دورافتاده قلدره سفلی
فرماندار تکاب با حضور در روستای دورافتاده و سخت گذر قلدره سفلی از توابع بخش مرکزی حضور یافت و ضمن بازدید از وضعیت زیرساخت های عمرانی این روستا در دیدارهایی رو در رو در گفت و گو با اهالی به بررسی مشکلات روستاییان پرداخت.
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 09:58
فرماندار تکاب در دیدار دوستانه کشتی تکاب و بوکان:
تکاب ظرفیت میزبانی رقابت های ورزشی منطقه ای را دارد
فرماندار و رییس هیات کشتی شهرستان تکاب روز جمعه با حضور در سالن هفت تیر به تماشای دیدار دوستانه کشتی تیم های تکاب و بوکان نشست. این دیدار با نتیجه 14 بر 7 به سود تیم میزبان به پایان رسید.
  • شنبه 14 اردیبهشت 1398 ساعت 09:26
پیگیری دستور استاندار آذربایجان غربی
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در پی دستور هفته گذشته استاندار برای شناسایی زمین جدید برای احداث سالن ورزشی شریف آباد با فرماندار تکاب دیدار کرد.
  • شنبه 14 اردیبهشت 1398 ساعت 09:18
فرماندار:
ادارات تکاب در برگزاری پرشور انتخابات اهتمام جدی داشته باشند
فرماندار تکاب با اشاره به انتخابات دوم اسفند امسال گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان نسبت به برگزاری باشکوه و پرشور انتخابات اهتمام جدی داشته و از هم اکنون در این زمینه آماده باشند.
  • شنبه 14 اردیبهشت 1398 ساعت 09:11
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تکاب معرفی شد
محمد باقر نجفی در جلسه شورای اداری با حضور فرماندار تکاب، به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار این شهرستان معرفی و مشغول به کار شد.
  • شنبه 14 اردیبهشت 1398 ساعت 09:06
فرماندار تکاب:
مدیران شهرستان به مشکلات مردم با جدیت و سرعت رسیدگی کنند
فرماندار تکاب گفت: مدیران و روسای ادارات قانونمداری، تکریم ارباب رجوع و رسیدگی جدی و سریع به امور شهروندان را مدنظر قرار دهند.
  • شنبه 14 اردیبهشت 1398 ساعت 09:03