سفر معاون رییس جمهور به تکاب
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به عنوان نماینده ویژه دولت سیزدهم در سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی با استقبال فرماندار و مسوولان محلی وارد تکاب در جنوب این استان شد.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:34
استاندار آذربایجان غربی:
بازنگری در سیاست های احیای دریاچه ارومیه ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: با نقش آفرینی بیشتر آذربایجان غربی، می توان نسبت به فعالسازی بازارچه های چالدران، سلماس و ارومیه نیز اقدام کرد.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:28
آیت‌الله رئیسی در دیدار جمعی از فعالان اقتصادی آذربایجان غربی:
دولت مصمم است در تصمیم‌گیری‌ها و مقررات ثبات ایجاد کند
رئیس جمهور اظهار داشت: نظام اداری باید کارآمد باشد و فعالان اقتصادی به سهولت مشکلات‌شان در این نظام رفع شود. تصمیمات خلق‌الساعه در گمرکات و همه بخش‌های تصمیم‌ساز مانعی برای تولیدکننده و صادرکنندگان است و دولت مصمم است در تصمیم‌گیری‌ها و مقررات ثبات ایجاد کند.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:26
آیت‌الله رئیسی در دیدار با آحاد مختلف مردم آذربایجان غربی:
احیای دریاچه ارومیه از اولویت‌های سفر بنده به آذربایجان غربی است
رئیس‌جمهور احیای دریاچه ارومیه را یک ضرورت راهبردی برای استان آذربایجان غربی و منطقه شمال غرب کشور خواند و گفت: احیای دریاچه ارومیه از اولویت‌های سفر بنده به آذربایجان غربی است.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:22
فرماندار: ادارات و معادن تکاب خریدهای خود را در داخل شهرستان انجام دهند
فرماندار تکاب در بخشنامه ای به ادارات و دستگاه های اجرایی و معادن شهرستان دستورداد تمام خریدهای خود را در داخل شهرستان انجام دهند.
  • چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 ساعت 12:53
دستور فرماندار تکاب به بنیاد مسکن و بهزیستی برای رسیدگی فوری و حل مشکلات خانواده اهل روستای نخوددره
اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب در جریان بازدید از روستای نخوددره بخش مرکزی هنگامی که گزارشی در مورد مشکلات مسکن یک خانواده دارای سرپرست و فرزند معلول رسید و متوجه این موضوع شد پیش از ترک روستا به محل سکونت این خانواده رفت و درجریان مشکلات و نیازهای آنان قرارگرفت.
  • چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 ساعت 12:49
بازدید میدانی فرماندار تکاب از روستای سختگذر نخوددره بخش مرکزی
فرماندار تکاب در ادامه بازدید از روستاهای شهرستان در روستای سخت گذر و دورافتاده نخوددره بخش مرکزی حضور یافت و به صورت میدانی از معابر این روستا بازدید و وضعیت زیرساخت های عمرانی آن را بررسی کرد.
  • چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 ساعت 12:39
فرماندار: یک واحد تولیدی راکد پس از 13 سال در تکاب احیا شد
فرماندار تکاب گفت: واحد تولیدی و صنعتی لوله پولیکا در شهرک صنعتی این شهرستان که بیش از 13 سال فعالیت آن متوقف و راکد بود، احیا و فعال سازی شد.
  • سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 ساعت 14:25
همزمان با اجرای اصلاح نظام یارانه؛
صادقی: 1700 واحد صنفی در آذربایجان غربی بازرسی شد / طرح اصلاح نظام یارانه طرحی علمی است / از نظر توزیع سهیمه آرد برای واحدهای خبازی، تغییری ایجاد نشده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: طی تشدید بازرسی‌ها از واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای اساسی، یک هزار و 700 واحد صنفی در این استان بازرسی و 180 پرونده تخلفاتی نیز تشکیل شد.
  • سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 ساعت 14:23
کلنگ زنی طرح عمرانی در روستای درویش رش باحضور فرماندار تکاب/تاکید فرماندار بر احداث سریع پل داخل روستا
عملیات اجرایی احداث یک دهنه پل ارتباطی میان گذر در روستای سختگذر و دورافتاده درویش رش از توابع بخش مرکزی باحضور فرماندار تکاب آغازشد.
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 14:01