باحضور فرماندار و نماینده مجلس ریال
افتتاح مجموعه بزرگ ورزشی بدنسازی در تکاب
مجموعه بزرگ ورزشی رشته بدنسازی شامگاه جمعه باحضور فرماندار تکاب، نماینده مردم شاهیندژ و تکاب در مجلس و جمعی از مسوولان و ورزشکاران افتتاح شد. این مجموعه ورزشی در فضایی به وسعت 400 مترمربع با 20 میلیارد ریال سرمایه گذاری بامشارکت بخش خصوصی راه اندازی و تجهیز شده است.
  • پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401 ساعت 11:52
گزارش تصویری/
تجلیل از معلمان نمونه تکاب
همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم، در جشن بزرگی که به همین مناسبت باحضور فرماندار، امام جمعه، نماینده مجلس و جمعی از مسوولان در سالن اجتماعات معلم برگزارشد، از معلمان و فرهنگیان نمونه استانی و شهرستانی تکاب با اهدا لوح سپاس تجلیل و قدردانی گردید.
  • پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401 ساعت 11:42
🔻اطلاعیه ستاد مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها:
هرگونه افزایش قیمت بدون تصویب ستاد تنظیم بازار ممنوع است
ستاد مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اصلاح و متناسب‌سازی قیمت کالاهای اساسی مشمول ارز ترجیحی بنا به پیشنهاد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و تصویب ستاد تنظیم بازار بوده و هرگونه افزایش قیمت بدون رعایت ضوابط و تصویب ستاد تنظیم بازار ممنوع است.
  • پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401 ساعت 10:29
استاندار آذربایجان غربی:
احداث 2 هزار هکتار کشت گلخانه ای در آذربایجان غربی آغاز شده است/ شکوفایی و توسعه ظرفیت های معدنی، روانسازی مراودات گمرکی و کشاورزی از اولویت های اساسی استان بشمار می رود
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمد صادق معتمدیان در گفتگو با برنامه سراسری رادیو گفتگو یکی از اولویتهای اصلی دولت سیزدهم را توجه به مباحث اقتصادی و معیشتی مردم دانست و گفت: با توجه به جهت گیری هایی که دولت دارد ، با مجموعه اقداماتی که در سراسر کشور انجام می گیرد، شاهد تحقق رشد 8 درصدی اقتصاد در کشور خواهیم بود.
  • پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401 ساعت 10:18
تاکید فرماندار تکاب بر سرعت بخشیدن به عملیات احداث محور تکاب - دندی/ عملیات اجرایی این محور با دستور فرماندار پس از چند ماه وقفه دوباره آغازشد
فرماندار تکاب از روند اجرای طرح راهسازی محور تکاب - تخت سلیمان - دندی در محدوده روستای فیض آباد بازدید و میزان پیشرفت این پروژه را بررسی کرد.
  • پنج شنبه 15 اردیبهشت 1401 ساعت 09:30
برگزاری آیین بزرگداشت روز معلم در تکاب باحضور فرماندار
آیین گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام معلم باحضور فرماندار و امام جمعه تکاب در مدرسه دخترانه پرهنه پوشان برگزارشد.
  • پنج شنبه 15 اردیبهشت 1401 ساعت 09:23
پیام تبریک فرماندار تکاب به مناسبت روز بزرگداشت مقام معلم
فرماندار تکاب در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید استاد مطهری، روز معلم را به جامعه معلمان و فرهنگیان شهرستان تبریک گفت.
  • پنج شنبه 15 اردیبهشت 1401 ساعت 09:20
فرماندار تکاب:
ادارات مرتبط با کارگران به امنیت شغلی و قراردادهای موقت بیشتر نظارت کنند/کارگران نقش مهمی در تولید دارند/ رعایت قوانین مرتبط با کار و کارگران از سوی کارفرمایان ضروری است
فرماندار تکاب گفت: نبود امنیت شغلی، قراردادهای موقت، عدم پرداخت به موقع حق و حقوق و عدم پرداخت بیمه از مهمتریت مشکلات کارگران است.
  • پنج شنبه 15 اردیبهشت 1401 ساعت 09:05
استاندار آذربایجان غربی: توجه به زیرساختهای آموزش و پرورش و آموزش عالی ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: توجه به زیرساخت‌های آموزش و پرورش و آموزش عالی از نیازهای اساسی و مهمترین راهکار برای جبران عقب ماندگی های استان است.
  • پنج شنبه 15 اردیبهشت 1401 ساعت 08:52
گزارش تصویری/
حضور فرماندار تکاب در راهپیمایی روز قدس
  • شنبه 10 اردیبهشت 1401 ساعت 13:56