سفر نایب رییس مجلس به تکاب
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مسوولان وزارتی و مدیران آذربایجان‌غربی تلاش کنند تا مشکلات زیرساختی شهرهای تکاب، شاهیندژ، میاندوآب، چالدران و پلدشت سریع و با فوریت و حداکثر تا سه ماه آینده رفع‌شود.
  • چهارشنبه 13 مرداد 1400 ساعت 11:04
فرماندار :
سیل ۲۰۹ میلیارد ریال به بخش کشاورزی تکاب خسارت وارد کرد
فرماندار تکاب گفت: بر اثر بارش شدید باران و تگرگ و جاری‌شدن سیل در ۲۲ روستای منطقه، ۲۰۹ میلیارد ریال خسارت به بخش‌های کشاورزی و دامی این شهرستان وارد شده است.
  • یکشنبه 27 تیر 1400 ساعت 13:09
فرماندار:
سیل به ۲۲ روستای تکاب خسارت زد
فرماندار تکاب گفت: سیل اخیر به ۲۲ روستای این شهرستان خسارت هایی وارد کرد که در روستای "آقدره سفلی" در بخش تخت‌سلیمان موجب خسارت‌های کلی به منازل مسکونی، مکان‌های دامی، خودروها و معابر عمومی و اراضی کشاورزی شد.
  • یکشنبه 27 تیر 1400 ساعت 13:07
فرماندار: اعتبارات عمرانی تکاب ۶۷ درصد افزایش یافت
فرماندار تکاب گفت: ۵۰۷ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال از منابع مختلف برای اجرای طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای این شهرستان در سال ۱۴۰۰ تصویب شده و اختصاص یافته‌ که نسبت به اعتبارات سال گذشته از افزایش ۶۷ درصدی برخوردار است.
  • یکشنبه 27 تیر 1400 ساعت 13:05
هم‌زمان با حضور وزیر بهداشت در آذربایجان‌غربی؛
۲ دستگاه اکسیژن‌ساز در بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی تکاب افتتاح‌شد
هم‌زمان با حضور وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در آذربایجان‌غربی ۲ دستگاه اکسیژن‌ساز در بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی مهر امام علی(ع) تکاب با حضور فرماندار و اعضای ستاد مقابله با کرونا شهرستان به صورت ارتباط تصویری افتتاح و راه‌اندازی‌ شد.
  • شنبه 19 تیر 1400 ساعت 07:35
فرماندار:
۲۳ روستای تکاب در هشت سال گذشته گازرسانی شد
فرماندار تکاب گفت: عملیات گازرسانی به ۲۳ روستای این شهرستان در دولت‌های یازدهم و دوازدهم به پایان رسید که منجر به بهره‌مندی بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی شده‌است.
  • سه شنبه 8 تیر 1400 ساعت 11:59
55.9 درصد رای دهندگان تکابی در انتخابات شرکت کردند
فرماندار:
فرماندار تکاب با اشاره به مشارکت 55.9 درصدی این شهرستان در انتخابات گفت: ۳۴هزار و ۴۹۴ نفر ازواجدان شرایط رای دادن، در انتخابات ۲۸ خرداد۱۴۰۰ شرکت‌کردند.
  • یکشنبه 30 خرداد 1400 ساعت 11:50
مشارکت حداکثری در انتخابات تحکیم آرمان‌های انقلاب است
فرماندار تکاب:
فرماندار تکاب گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب تحکیم آرمان‌های انقلاب اسلامی و تثبیت پایه‌های مردم سالاری دینی در کشور می‌شود.
  • یکشنبه 30 خرداد 1400 ساعت 11:45
فرماندار:
۵ میلیارد ریال برای توسعه فضاهای فرهنگی و ورزشی تکاب اختصاص یافت
فرماندار تکاب گفت: پنج میلیارد ریال برای توسعه و تجهیز اماکن و فضاهای فرهنگی و ورزش و گسترش فعالیت های مرتبط با جوانان این شهرستان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی اختصاص یافته و هزینه می شود.
  • شنبه 8 خرداد 1400 ساعت 11:56
فرماندار تکاب:روابط عمومی‌ها در انعکاس دستاوردهای دولت بیشتر تلاش کنند
فرماندار تکاب گفت: روابط عمومی‌های ادارات نقش مهمی در اعتمادسازی و اثربخشی بهینه در اطلاع رسانی دارند و می توانند در راستای افزایش جلب اعتماد عمومی و انعکاس خدمات و دستاوردهای دولت در بخش‌های مختلف تلاش و فعالیت بیشتری انجام دهند.
  • چهارشنبه 5 خرداد 1400 ساعت 09:20