به مناسبت دهه فجر؛
۲۴ طرح مختلف در تکاب افتتاح و کلنگ‌زنی شد
هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، ۱۵ طرح عمرانی، کشاورزی، خدماتی و برق‌رسانی به ارزش ۹۲ میلیارد ریال در تکاب افتتاح و عملیات اجرایی ۹ طرح مدرسه سازی نیز در این شهرستان آغاز شد.
  • یکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت 09:58
فرماندار تکاب:
پیام انقلاب در فضای مجازی به جوانان منتقل شود
فرماندار تکاب گفت: باتوجه به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در برگزاری مراسم‌ها، ظرفیت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بستر و ظرفیت مناسبی برای انتقال پیام انقلاب اسلامی به نسل جوان است.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 08:48
فرماندار:
۱۹ طرح همزمان با دهه فجر در تکاب به بهره‌برداری می‌رسد
فرماندار تکاب گفت: همزمان با چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۱۱ طرح عمرانی و آموزشی و هشت طرح تولیدی، خدماتی و کشاورزی با ۲۶۱ میلیارد ریال هزینه در این شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:40
فرماندار:
نقاط کور پوشش اینترنت در تکاب به‌زودی رفع می‌شود
فرماندار تکاب گفت: با رایزنی‌ها و پیگیری‌های انجام‌شده و به دستور ویژه استاندار آذربایجان‌غربی پوشش شبکه اینترنت در مناطق روستایی این شهرستان ارتقا می‌یابد و تا پایان سال دیگر هیچ نقطه کوری در منطقه وجود نخواهد داشت.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:38
فرماندار:
اجرای طرح جاده‌ای محور تکاب - دندی به دلیل وجود معارض متوقف نشود
فرماندار تکاب گفت: اجرای طرح عمرانی نیمه تمام احداث و آسفالت محور تکاب - تخت سلیمان - دندی تسریع یافته و ادامه این پروژه به دلیل وجود معارض و موانع نباید متوقف شود.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:34
راه دسترسی به ۳۰ روستای تکاب بازگشایی شد
فرماندار تکاب گفت: راه دسترسی ۳۰ روستای سخت‌گذر و دورافتاده این شهرستان که به علت بارش برف و کولاک شدید بسته شده‌بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:32
جلسه بررسی مشکلات بخش کشاورزی تکاب با حضور معاون وزیر
معاون وزیر جهادکشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در سفری یک روزه تکاب مشکلات بخش کشاورزی این شهرستان را مورد بررسی قرارداد.
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 12:57
کارگاه جواهرسازی با 22 میلیارد ریال هزینه در تکاب راه‌اندازی شد
فرماندار تکاب گفت: یک کارگاه جواهرسازی و تولید زیورآلات طلا با 22 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این شهرستان راه اندازی شده و به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.
  • یکشنبه 14 دی 1399 ساعت 12:00
گرامیداشت روزپرستار در تکاب
در آیین ویژه ای با حضور فرماندار و امام جمعه خدمات پرستاران بخش‌های مختلف بیمارستان شهدای تکاب به ویژه کادر درمانی بخش ایزوله کرونا این بیمارستان با اهدا لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.
  • چهارشنبه 10 دی 1399 ساعت 12:33
فرماندار تکاب:
شهادت سردار سلیمانی برای نسل های انقلاب درس های بزرگی به جا گذاشت
فرماندار تکاب گفت: مکتب حاج قاسم سلیمانی، مکتب امام حسین(ع) و شهادت است و این شهید عزیز با فداکاری و اوج ایثارگری خود برای تمام نسل‌های انقلاب درس‌های بزرگی به جا گذاشتند.
  • پنج شنبه 27 آذر 1399 ساعت 10:49