در دیدار با رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامى
استاندار آذربایجان غربی : از ظرفیت نهادهای انقلابی برای محرومیت زدایی در آذربایجان غربى استفاده می کنیم/ روند محرومیت زدایی در استان شتاب می گیرد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت نهاد های انقلابی در حوزه های مختلف و بویژه اجرای طرح های اقتصادی گفت: با استفاده از ظرفیت این نهادها در استان روند محرومیت زدایی در آذربایجان غربی شتاب می گیرد.
  • سه شنبه 25 آبان 1400 ساعت 10:51
در جلسه ستاد اقتصادی دولت مطرح شد
ضرورت تثبیت تنظیم بازار در بخش مواد غذایی و خوراکی
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت درباره سپرده گذاری از منابع صندوق توسعه ملی در صندوق تثبیت بازار سرمایه؛ مقرر شد مدیر عامل صندوق توسعه ملی مصوبات لازم در این زمینه را اخذ و به اجرا درآورد.
  • سه شنبه 25 آبان 1400 ساعت 10:48
تاکید فرماندار تکاب بر تسریع در عملیات گازرسانی محور مایین بلاغ
فرماندار تکاب بر تسریع در عملیات گازرسانی به روستاهای محور مایین بلاغ و رفع موانع و حل مشکل معارضان پیش روی پروژه تاکید کرد.
  • یکشنبه 23 آبان 1400 ساعت 10:57
استاندار آذربایجان غربی:
رفع موانع اقتصادی در استان باید با جدیت پیگیری شود/ روانسازی فرآیند های سرمایه گذاری در استان ضروری است/ ظرفیت های اقتصادی استان به سرمایه گذاران معرفی شود
استاندار آذربایجان غربی، با تاکید بر رفع موانع و مشکلات در حوزه های مختلف بویژه حوزه اقتصادی استان ، تصریح کرد: رفع موانع اقتصادی از اولویت های اصلی دولت سیزدهم است و باید با جدیت پیگیری شود.
  • یکشنبه 23 آبان 1400 ساعت 09:56
9 روستای محور مایین بلاغ تکاب گازرسانی می شود
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: پروژه گازرسانی به ۹ روستای تکاب طی روزهای آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
  • یکشنبه 23 آبان 1400 ساعت 09:52
با حکم استاندار آذربایجان غربی؛
سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی منصوب شد
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، نیر الهامى صوفیانى را به عنوان سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی منصوب کرد.
  • یکشنبه 23 آبان 1400 ساعت 09:50
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
برای حمایت از تولیدکنندگان، حتماً پیش خرید واکسن داخلی کرونا انجام شود / ضرورت پرهیز از هرگونه اقدامی که موجب سستی در رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی می‌شود
رئیس جمهور با تأکید بر ضرورت حمایت از تولیدکنندگان واکسن داخلی کرونا، گفت: برای حمایت از زحمات این تولیدکنندگان حتماً باید پیش خرید واکسن داخلی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شود.
  • یکشنبه 23 آبان 1400 ساعت 09:47
با حکم استاندار آذربایجان غربی
سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی منصوب شد
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، منصور میرزایی را به عنوان سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی منصوب کرد.
  • شنبه 22 آبان 1400 ساعت 12:47
اطلاعیه شماره 47
  • شنبه 22 آبان 1400 ساعت 12:41
مشاور استاندار:
اطلاع‌رسانی، اولویت مدیران ادارات آذربایجان غربی باشد
مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید خود وارد میدان شده تا اطلاع‌رسانی از عملکرد آنها به نحو احسنت صورت گیرد.
  • پنج شنبه 20 آبان 1400 ساعت 12:27
<< < 2 3 4 5