فرماندار تکاب از احیا و گسترش ورزش های باستانی تقدیر کرد
فرماندار تکاب گفت: احیا، گسترش و ترویج ورزش های باستانی و زورخانه ای و ترویج فرهنگ پهلوانی به همت پیشکسوتان این رشته در این شهرستان اقدامی ارزشمند و شایسته تقدیر است.
  • دوشنبه 3 تیر 1398 ساعت 13:03
فرماندار:
امسال ۲۰ کیلومتر از محورهای روستایی تکاب آسفالت می شود
فرماندار تکاب گفت: ۲۰ کیلومتر از محورهای روستایی این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال طی سال جاری آسفالت می شود.
  • دوشنبه 3 تیر 1398 ساعت 12:55
فرماندار:
تکاب رتبه سوم مدیریت مصرف برق در آذربایجان غربی را داراست
فرماندار تکاب گفت: این شهرستان رتبه سوم مدیریت مصرف برق در میان شهرستان های آذربایجان غربی را بعد از سلماس و شاهین دژ به خود اختصاص داد.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 10:22
فرماندار:
نظارت مستمر بر فعالیت تاکسی های درون شهری تکاب ضروری است
فرماندار تکاب گفت: نظارت مستمر بر فعالیت تاکسی های درون شهری این شهرستان ضروری است و باید شهرداری در این زمینه جدی تر اقدام کند.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 10:20
بازدید فرماندار تکاب از وضعیت محور تخت سلیمان - دندی
فرماندار تکاب از محور تکاب - تخت سلیمان - دندی بازدید کرد و وضعیت زیرساختهای جاده در این محور مواصلاتی را مورد بررسی قرار داد.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 10:14
فرماندار تکاب:
زیرساخت های مورد نیاز شهر جدید تخت سلیمان تامین می شود
فرماندار تکاب با اشاره به تبدیل مرکز بخش تخت سلیمان به شهر گفت: امکانات و زیرساخت های مورد نیاز این شهر از جمله راه اندازی شهرداری به زودی از سوی ادارات و دستگاه های اجرایی تامین خواهد شد.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 09:54
فرماندار:
امکانات تکاب برای مدیریت بحران محدود است
فرماندار تکاب گفت:امکانات و تجهیزات ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان برای مدیریت بحران و مقابله با خسارت حوادث طبیعی ضعیف و محدود است.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:42
بازدید فرماندار تکاب از روستای طاشه کبود
فرماندار تکاب با حضور در روستای طاشه کبود با اهالی این روستا دیدار کرد و به بررسی مشکلات روستاییان پرداخت و اهالی این روستا در دیدارهایی رو در رو مشکلات خود را با فرماندار در میان گذاشتند.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:37
با حضور فرماندار؛
سرپرست جدید شهرداری تکاب معرفی شد
ایرج عباسی، که چند روز قبل از سوی شورای شهر به عنوان سرپرست جدید شهرداری تکاب انتخاب شده بود، در مراسمی با حضور مکرمی، فرماندار، اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری معرفی و مشغول به کار شد. در این مراسم از خدمات و زحمات ابوالفضل بدخشی، سرپرست پیشین شهرداری تکاب نیز قدردانی شد.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:28
نمایشگاه صنایع دستی دانش آموزان دختر در تکاب گشایش یافت
نمایشگاه صنایع دستی، آثار تجسمی و توانمندی های 50 نفر از دانش آموزان دختر هنرستان فنی و حرفه ای کار و دانش تکاب با حضور فرماندار گشایش یافت.
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 10:12