برگزاری اولین جلسه ستاد بازآفرینی شهری تکاب باحضور فرماندار
اولین جلسه ستاد بازآفرینی شهری تکاب روز چهارشنبه به ریاست فرماندار و باحضور شهردار، رییس و اعضای شورای شهر و جمعی از روسای ادارات برگزارشد.
  • دوشنبه 5 اردیبهشت 1401 ساعت 13:39
فرماندار: راهپیمایی روز قدس در شهرهای تکاب و تخت سلیمان برگزار می شود/تاکید برحضور جدی و موثر آحاد مردم و مسوولان در حمایت از مقاومت فلسطین
فرماندار تکاب گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به صورت باشکوه در شهرهای تکاب و تخت سلیمان برگزار خواهدشد.
  • یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 ساعت 13:36
گزارش تصویری/
قدردانی از تلاش های مدیران دستگاه های اجرایی تکاب در ستادهای خدمات سفر و راهیان نور
طی مراسمی با حضور فرماندار از تلاش های بی وقفه و خدمات رسانی اعضای شورای تامین و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در راستای ایجاد امنیت و آرامش در چهارشنه آخر سال و تعطیلات عید، ستاد خدمات سفر و میزبانی مناسب از مهمانان نوروزی و همکاری با ستاد راهیان نور شهرستان تجلیل و قدردانی شد.
  • یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 ساعت 13:23
استاندار آذربایجان غربی: با همکاری دستگاهها، در مسیر رفع مشکلات مردم گام برداریم / مسئولان پیگیر مطالبات و پاسخگوی مردم باشند
استاندار آذربایجان غربی گفت: با هم اندیشی مسئولان و صاحب نظران بخش های مختلف، حتماً می توانیم مشکلات و معضلات استان را بررسی و رفع کنیم.
  • یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 ساعت 13:21
بازدید استاندار آذربایجان‌غربی از نوار و پایگاه های مرزی ارومیه
استاندار آذربایجان‌غربی غربی و رییس شورای تامین استان از نوار و پایگاه های مرزی ارومیه بازدید و از تلاشهای شبانه روزی مرزبانان غیور ایران اسلامی در حراست از مرزهای کشور قدردانی کرد.
  • یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 ساعت 13:19
گزارش تصویری/
برگزاری اولین جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تکاب
اولین جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تکاب به همت رییس دادگستری و دادستان و همراهی فرماندار برگزارشد.
  • پنج شنبه 1 اردیبهشت 1401 ساعت 13:24
برگزاری اولین جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در تکاب باحضور فرماندار/ کمک پنج میلیارد و 400 میلیون ریالی معدن داران و خیّران به جشن گلریزان
اولین جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و کمک به خانواده های زندانیان نیازمند باحضور فرماندار و امام جمعه تکاب و جمعی از مسوولان برگزارشد و معدن داران و خیّران تکاب بیش از پنج میلیارد و 400 میلیون ریال به این جشن و آزادی زندانیان کمک کردند.
  • پنج شنبه 1 اردیبهشت 1401 ساعت 13:21
پیام فرماندار تکاب به مناسبت سومین سالروز شهادت سردار حاج عباس الطافی
بِسم رَبِّ الشُهدا و الصِّدیقین خوشا آن کس که نیکی حاصل اوست پیاپی عشق یزدان در دل اوست خوشا آن کس که بعد ترک دنیا بهشت جاودانی منزل اوست 31
  • پنج شنبه 1 اردیبهشت 1401 ساعت 13:18
فرماندار تکاب: همکاری تنگاتنگ دهیاران با دامپزشکی جهت واکسیانسیون و سلامت جمعیت دامی شهرستان ضروری است
نشست توجیهی و هماهنگی بین بخشی اجرای برنامه های واکسیناسیون دام شهرستان تکاب ویژه دهیاران روستاهای بخش مرکزی باحضور فرماندار تکاب برگزارشد.
  • پنج شنبه 1 اردیبهشت 1401 ساعت 13:16
دیدار نمایندگان بنیاد مستضعفان با فرماندار تکاب
جمعی از نمایندگان بنیاد مستضعفان با اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب دیدار و درخصوص نحوه فعالیت، سرمایه گذاری و حضور این بنیاد در طرح های توسعه ای شهرستان از جمله مدرسه سازی و طرح های آموزش و پرورش گفتگو کردند.
  • پنج شنبه 1 اردیبهشت 1401 ساعت 13:14