با حضور استاندار آذربایجان غربی
عملیات احداث قطعه اول محور تکاب - دندی - زنجان آغاز شد
عملیات اجرایی احداث قطعه اول محور تکاب - دندی - زنجان به طول 25 کیلومتر با حضور استاندار آذربایجان غربی و نایب رییس مجلس شورای اسلامی در محل سه راهی پهلوان این شهرستان و ورودی جاده تخت سلیمان آغاز شد.
  • پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398 ساعت 13:12
استاندار آذربایجان غربی از بیمارستان نیمه تمام تکاب بازدید کرد
استاندار آذربایجان غربی در سفر به تکاب از وضعیت بیمارستان 64 تختخوابی نیمه تمام این شهرستان بازدید کرد و در جریان روند ساخت و مشکلات پیش روی این طرح قرار گرفت.
  • پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398 ساعت 13:10
فرماندار:
وضعیت نامناسب جاده ها مهمترین مشکل تکاب است
فرماندار تکاب گفت: وضعیت نامناسب جاده ها و محورهای مواصلاتی مهمترین مشکل فراروی توسعه و اصلی ترین مطالبه اهالی این شهرستان است.
  • پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398 ساعت 12:07
استاندار آذربایجان غربی:
طرح توسعه محور میاندوآب - شاهین دژ - تکاب امسال آغاز می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: عملیات اجرایی طرح توسعه و بهسازی محور میاندوآب، شاهین دژ و تکاب که از طرح های مصوب سفر رییس جمهوری به استان است، امسال آغاز می شود.
  • پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398 ساعت 12:05
فرماندار:
هفت طرح راهسازی در تکاب اجرا می شود
فرماندار تکاب گفت: عملیات اجرایی هفت طرح ساخت، توسعه و بهسازی جاده های بین شهری و روستایی این شهرستان با اعتباری بالغ بر 966 میلیارد ریال به زودی آغاز می شود.
  • سه شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 13:40
با حضور فرماندار؛
مدیر جدید آموزش و پرورش تکاب معرفی شد
حمید علی نیا در مراسمی با حضور فرماندار و امام جمعه تکاب، معاون پژوهشی و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش و جمعی از مسوولان و مدیران مدارس به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش تکاب معرفی و مشغول به کار شد و از خدمات یحیی علی پناه، مدیر پیشین این اداره نیز قدردانی گردید.
  • سه شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 13:35
بازگشایی محور تخت سلیمان پس از ریزش کوه
محور تکاب - تخت سلیمان که عصر امروز بر اثر ریزش کوه و سقوط سنگ در محدوده روستای شیرمرد مسدود شده بود با تلاش اکیپ راهداری و ماشین آلات معدن طلای آقدره بازگشایی شد.
  • یکشنبه 18 فروردین 1398 ساعت 11:21
فرماندار:
140 نیروی امدادی به مسافران نوروزی در تکاب خدمت رسانی کردند
فرماندار تکاب گفت: 140 نیروی امدادی و خدماتی دستگاه های اجرایی این شهرستان در ایام نوروز امسال به مسافران نوروزی خدمت رسانی کردند.
  • یکشنبه 18 فروردین 1398 ساعت 09:12
واحدهای مسکونی تخریب شده در تکاب بازسازی می شود
نشست بررسی خسارت های وارده ناشی از بارش شدید باران به واحدهای مسکونی روستای قزقاپان سنگ بخش تخت سلیمان با حضور فرماندار تکاب و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی پس از بازدید از این روستا برگزار شد.
  • شنبه 17 فروردین 1398 ساعت 09:27
دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی با فرماندار تکاب
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که به منظور بازدید از واحدهای مسکونی تخریب شده روستایی بر اثر بارش شدید باران به تکاب سفر کرده است با فرماندار دیدار و گفت و گو کرد.
  • شنبه 17 فروردین 1398 ساعت 09:13