فرماندار:
وضعیت سد ساروق تکاب پایدار و تحت کنترل است
فرماندار تکاب گفت: حجم آب مخزن سد ساروق این شهرستان پایدار و تحت کنترل بوده و خطر سرریز شدن آن و جاری شدن سیلاب در اراضی پایین دست سد وجود ندارد.
  • پنج شنبه 15 فروردین 1398 ساعت 13:37
بازدید فرماندار تکاب از مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان
فرماندار تکاب از مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان بازدید کرد. مکرمی، فرماندار تکاب در این بازدید گفت:مجموعه تخت سلیمان ظرفیت بسیار بزرگی برای توسعه گردشگری منطقه و رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در تکاب به شمار می رود. وی بیان کرد: در این زمینه باید برنامه ریزی و کار اساسی و مستمر انجام شود وی افزود: برگزاری جشنواره ملی تخت سلیمان از برنامه های مهم و اساسی مدیریت اجرایی تکاب برای معرفی بیشتر و بهتر و توسعه گردشگری مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان است.
  • پنج شنبه 15 فروردین 1398 ساعت 12:06
فرماندار تکاب روند خدمات رسانی جاده ای را ارزیابی کرد
مکرمی، فرماندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب به منظور بررسی وضعیت تجهیزاتی و آمادگی دستگاه های اجرایی عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان ضمن بازدید میدانی از محور شاهیندژ، گردنه مایین بلاغ و محور تخت سلیمان از پلیس راه، پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر و راهدارخانه مستقر در گردنه مایین بلاغ بازدید کرد و به ارزیابی میزان آمادگی و سطح کیفی و کمی امکانات و توان عملیاتی نیروهای مستقر در این مراکز پرداخت.
  • پنج شنبه 15 فروردین 1398 ساعت 11:46
بازدید فرماندار تکاب پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر در گردنه مایین بلاغ
فرماندار تکاب در بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر در گردنه مایین بلاغ تکاب با امدادگران و نجاتگران این پایگاه دیدار و گفت و گو کرد.
  • پنج شنبه 15 فروردین 1398 ساعت 11:41
تقدیر فرماندار تکاب از زحمات پرسنل پلیس راه شاهیندژ - تکاب
فرماندار تکاب در بازدید از پلیس راه شاهیندژ - تکاب در گردنه مایین بلاغ از زحمات و تلاش های فرمانده و پرسنل این پلیس راه تقدیر کرد.
  • پنج شنبه 15 فروردین 1398 ساعت 11:36
فرماندار:
تدابیر لازم برای کنترل سیلاب در تکاب بکار گرفته شد
جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران صبح امروز/شنبه/به منظور بررسی و ارزیابی تدابیر و تمهیدات دستگاه های اجرایی برای مقابله با خسارت های سیلاب با حضور فرماندار تکاب برگزار شد.
  • شنبه 10 فروردین 1398 ساعت 14:05
فرماندار:
ادارات تکاب برای کاهش خسارت سیلاب آمادگی کامل داشته باشند
فرماندار تکاب گفت: ادارات و دستگاه های امدادی و خدمات رسان این شهرستان برای مقابله و کاهش خسارت های حوادث طبیعی به ویژه جاری شدن سیلاب در منطقه آمادگی کامل داشته باشند.
  • سه شنبه 6 فروردین 1398 ساعت 13:08
راهداران تکابی 2000 مسافر نوروزی را از کولاک نجات دادند
فرماندار تکاب گفت: راهداران بیش از 2 هزار مسافر و گردشگر نوروزی را که عصر و شب گذشته /دوشنبه/ در جاده های منتهی به این شهرستان گرفتار برف و کولاک شده بودند، نجات دادند.
  • سه شنبه 6 فروردین 1398 ساعت 09:18
تاکید فرماندار تکاب بر آماده باش دستگاه های اجرایی
اولین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تکاب در سال ۱۳۹۸ با موضوع بررسی آمادگی ادارات خدمات رسان برای کاهش خسارات ناشی از حوادث طبیعی به ویژه سیلاب به ریاست، علی مکرمی، فرماندار و مدیران عضو این شورا برگزار شد.
  • سه شنبه 6 فروردین 1398 ساعت 09:14
فرماندار تکاب:
رونق تولید نقشه راه توسعه کشور است
فرماندار تکاب گفت: مقام معظم رهبری با نامگذاری امسال به نام " رونق تولید " نقشه راه توسعه کشور را ترسیم کردند.
  • سه شنبه 6 فروردین 1398 ساعت 09:08