جلسه انجمن کتابخانه های عمومی با حضور فرماندار تکاب برگزار شد
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی تکاب با حضور فرماندار برگزار شد.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:23
بازدید فرماندار تکاب از اتاق اصناف
فرماندار تکاب در بازدید از اتاق اصناف، با اعضای این اتاق دیدار و گفت و گو کرد و در نشستی به بررسی مشکلات واحدها و اتحادیه های صنفی شهرستان پرداخت.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:21
وزیر آموزش و پرورش:
مشکلات تکاب را در جلسه هیئت دولت مطرح می کنم
سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اداری تکاب در خصوص مشکلات این شهرستان، افزود: این مشکلات از جمله وضعیت جاده ها، تکمیل بیمارستان، احداث فاضلاب شهری و بیکاری جوانان را به طور حتم در جلسه هیات دولت مطرح خواهم کرد و به استحضار رییس جمهوری خواهم رساند.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:18
فرماندار تکاب:
استقبال پرشور از رییس جمهوری نشانه وفاداری ملت به انقلاب است
فرماندار تکاب با اشاره به استقبال پرشور و شایسته اهالی آذربایجان غربی از رییس جمهوری گفت: این استقبال نشانه تداوم وفاداری مردم این استان به آرمان های انقلاب اسلامی است.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:12
فرماندار:
30 درصد ذخیره طلای کشور در تکاب است
فرماندار تکاب گفت: این شهرستان با دارا بودن 2 معدن بزرگ طلا و ذخیره 32 میلیون و 700 هزار تن کانسنگ طلا، 30 درصد از ذخایر این ماده ارزشمند فلزی کشور را در خود جای داده است.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 11:08
معلمان تکاب مشکلات خود را با وزیر در میان گذاشتند
جمعی از فرهنگیان و معلمان حق التدریس تکاب با وزیر آموزش و پرورش که در قالب سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی در این شهرستان حضور یافته بود، دیدار کردند و مشکلات خود را با «سید محمد بطحایی» در میان گذاشتند.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 10:59
وزیر آموزش و پرورش:
وحدت و همگرایی رمز پیروزی ما در جنگ اقتصادی است
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ملت ایران در چهل سال گذشته در برابر سخت ترین تحریم ها مقاومت کردند، گفت: با وحدت، همسویی و همگرایی آحاد مردم از تحریم ها عبور می کنیم و در جنگ نابرابر اقتصادی پیروز می شویم.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 10:56
سفر کاروان تدبیر و امید
وزیر آموزش و پرورش از نمایشگاه توانمندی های تکاب بازدید کرد
وزیر آموزش و پرورش شامگاه دوشنبه در بدو ورود به تکاب در آذربایجان غربی از نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی های این شهرستان بازدید کرد.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 10:09
رئیس جمهور در جمع پرشور مردم خوی
ملت ایران پاسخ اصلی آمریکا را در22 بهمن خواهد داد/ دشمنان با فشار اقتصادی قادر نیستند ملت ایران را از مسیر استقلال و آزادی برگردانند/ شکست مستکبران در منطقه، ناشی از ایستادگی کل ملتهای منطقه است
رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا خیال می کرد با فشار چند ماهه ملت ایران تسلیم می شود، اظهار داشت: نمی گذاریم فشارهای آمریکا و مزدورانش برای مردم مشکلات بزرگ ایجاد کنند و هرگز در برابر فشار دستها را بالا نخواهیم برد.
  • چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 08:00