برنامه ملاقات عمومی فرماندار تکاب
بیش از 40 نفر از شهروندان در دیدارهایی رو در رو و مستقیم با دکتر اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب مشکلات خود را با ایشان درمیان گذاشتند.
  • چهارشنبه 18 اسفند 1400 ساعت 14:50
تجلیل از پاسداران نمونه تکاب باحضور فرماندار
در مراسمی که به مناسبت روز پاسدار باحضور فرماندار تکاب، فرماندهان نظامی و انتظامی برگزارشد از چند نفر از پاسداران نمونه ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب تجلیل و قدردانی گردید.
  • چهارشنبه 18 اسفند 1400 ساعت 14:49
گرامیداشت اعیاد شعبانیه در سپاه تکاب باحضور فرماندار
آیین گرامیداشت میلاد مسعود امام حسین(ع) و حضرت اباالفضل العباس(ع) و روز پاسدار و روز جانباز باحضور اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار و فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از پاسداران و بسیجیان در حسینیه سپاه تکاب برگزارشد.
  • چهارشنبه 18 اسفند 1400 ساعت 14:46
استاندار آذربایجان غربی:
صیانت از عرصه های جنگلی یکی از وظایف اصلی مردم و مسئولان است
استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، در محوطه استانداری اقدام به کاشت درختان سیب و گیلاس کرد.
  • چهارشنبه 18 اسفند 1400 ساعت 13:56
حضور استاندار آذربایجان غربی در سامانه تلفنی 111 سامد
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی روز چهارشنبه‌ 18 اسفند ماه 1400 از ساعت 13 الی 14:30 با حضور در سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) و از طریق تلفن 111 به‌صورت مستقیم پاسخگوی تماس‌های مردم عزیز استان خواهد بود.
  • چهارشنبه 18 اسفند 1400 ساعت 13:54
حیدری آزاد: مدیران در خدمت به مردم کوتاهی و کم کاری نکنند
فرماندار تکاب گفت: مدیران دستگاه های اجرایی منافع شهرستان را در نظر بگیرند و در خدمات رسانی به مردم کوتاهی و کم کاری نکنند.
  • سه شنبه 17 اسفند 1400 ساعت 08:22
دیدار فرماندار تکاب با فرمانده سپاه به مناسبت روز پاسدار
اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب به مناسبت میلاد مسعود امام حسین(ع) و روز پاسدار با سرهنگ وهاب عباس فام، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دیدار کرد. فرماندار تکاب در این دیدار گرم و صمیمی با تبریک روز پاسدار به فرمانده سپاه تکاب و همکارانشان گفت: عزّت و اقتدار کشور مرهون فداکاری و جانفشانی پاسداران انقلاب اسلامی است.
  • سه شنبه 17 اسفند 1400 ساعت 08:20
شروع به کار درمانگاه پوست در بیمارستان مهر امام علی (ع) تکاب
به اطلاع همشهریان عزیز میرساند درمانگاه پوست در روزهای دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته در بیمارستان مهر امام علی (ع) دایر می باشد. همشهریان محترم می توانندجهت اخذ نوبت و دریافت خدمات تخصصی پوست ، به درمانگاه تخصصی بیمارستان مهر امام علی (ع) مراجعه فرمایند. روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب
  • سه شنبه 17 اسفند 1400 ساعت 08:18
فرماندار: با وحدت و انسجام تحولات خوبی در تکاب رقم می خورد/ اولویت مدیران کسب رضایت مردم باشد/ زحمات کادر فداکار درمان در این ایام فراموش نشدنی است
فرماندار تکاب با تبریک سوم شعبان، سالروز میلاد مسعود امام حسین(ع) و گرامیداشت روز پاسدار گفت: با هم افزایی و وحدت همه مسوولان و تلاش وافر نماینده مجلس و مجموعه شورای تامین و فرماندهان نظامی و انتظامی و شورای اداری در آینده نزدیک تحولات خوبی در توسعه شهرستان رقم خواهد خورد.
  • سه شنبه 17 اسفند 1400 ساعت 08:14
کلنگ احداث دومین پایگاه فوریت های پزشکی تکاب توسط فرماندار به زمین زده شد
عملیات اجرایی احداث دومین پایگاه فوریت های پزشکی اورژانس 115 تکاب به مناسبت میلاد مسعود امام حسین(ع) و روز پاسدار توسط اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار در منطقه شریف آباد آغاز گردید.
  • سه شنبه 17 اسفند 1400 ساعت 08:12