در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی مطرح شد؛
بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها برای تحقق عینی و عملی کنترل قیمت‌ها
جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز سه‌شنبه به ریاست آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار و وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و جهادکشاورزی گزارش‌های جداگانه‌ای از تلاش برای تنظیم بازار و قیمت کالاها ارائه کردند.
  • چهارشنبه 19 آبان 1400 ساعت 12:07
استاندار:
برنامه‌های توسعه ای با روحیه جهادی در آذربایجان غربی اجرا می‌شود
استاندار آذربایجان غربی روحیه جهادی را یکی از راهکارهای مهم حل مشکلات مردم دانست و گفت: برنامه های توسعه ای با روحیه جهادی و تدوین راهکارهای عملیاتی و اجرایی در تمامی نقاط استان اجرایی می‌کنیم.
  • دوشنبه 17 آبان 1400 ساعت 11:43
فرماندار تکاب:
توجه به پدافندغیرعامل موجب شکست دشمنان در حملات سایبری می‌شود
فرماندار تکاب گفت: توجه و عمل به اقدامات مربوط‌ به پدافند غیرعامل موجب شکست توطئه‌های دشمنان و دفع خطرهای حملات سایبری می شود و مدیران اداره‌ها و سازمان‌ها باید نگاه جدی به آن داشته باشند.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 10:10
استاندار آذربایجان غربی:
از ظرفیت های متنوع سرمایه گذاری در اجرای و اتمام طرح ها استفاده شود/ مدیران به دنبال جذب اعتبارت ملی باشند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اعتبارات دولتی برای اجرای همه طرح ها محدود است، گفت: باید از ظرفیت های متنوع سرمایه گذاری در حوزه های مختلف استفاده شود.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 10:07
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
پرداخت مطالبات کادر درمان کشور با اولویت انجام شود
رئیس جمهور با تأکید بر ضرورت جدیت در اقدامات پیشگیرانه از کرونا و پرهیز از هرگونه عادی‌انگاری، گفت: همه دستگاه‌ها و نهادها در سراسر کشور باید همچنان آمادگی خود را در مقابله با بیماری کرونا حفظ کنند.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 10:05
استاندار آذربایجان غربی:
پزشکان و کادر درمان در صف اول مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند/ کاهش رعایت دستورالعمل های بهداشتی در جامعه قابل قبل نیست/ از تمامی ظرفیت های ملی برای اتمام پروژه های درمانی استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از تلاش شبانه روزی پزشکان و اعضای کادر درمان استان در درمان بیماران و مقابله با بیماری کرونا ، اظهار داشت: پزشکان و کادر درمان در صف اول مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند وما قدردان تلاش و زحمات آنان هستیم.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 10:03
بازدید فرماندار تکاب از روستای سخت‌گذر جداقیه
فرماندار تکاب از روستای دورافتاده و سخت‌گذر جداقیه اوریات بخش تخت سلیمان در 65 کیلومتری مرکز شهر بازدید و وضعیت عمرانی و زیرساخت های این روستا را بررسی کرد.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 10:57
فرماندار:
دهیاران و شوراهای اسلامی تولید و اشتغال روستایی را در دستور کار قراردهند
فرماندار تکاب گفت: شورای اسلامی و دهیاران نباید تنها به فکر اجرای طرح‌های عمرانی باشند بلکه باید تولید، ایجاد اشتغال، کارآفرینی و توسعه روستاها و افزایش رفاه روستاییان را در دستورکار خود قراردهند.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 10:38
۸ هزار میلیارد ریال برای توسعه روستاهای آذربایجان‌غربی پرداخت‌شده است
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون هشت‌هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و آبادانی روستاهای این استان به حساب دهیاری‌ها واریز شده‌است.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 10:37
استاندار آذربایجان غربی:
تدابیر لازم برای جلوگیری از حوادث غیرمترقبه ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به اینکه این استان از جمله مناطق حادثه خیز کشور است، اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز حوادث غیرمترقبه بسیار ضروری است.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 09:59
<< < 4 5