معاون فرماندار:
۳۰ تن سهمیه فوق العاده آرد به روستاهای سختگذر تکاب تخصیص یافت/ آموزش نانوایان جهت افزایش کیفیت نان
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار تکاب گفت: با توجه به پیگیری و دستور فرماندار تکاب در خصوص تامین و ارسال به موقع آرد زمستانی مناطق روستایی ۳۰ تُن آرد به عنوان سهمیه ویژه زمستان به روستاهای سختگذر این شهرستان اختصاص یافته است.
  • پنج شنبه 11 آذر 1400 ساعت 12:10
بادستور فرماندار تکاب انجام شد؛
اجرای طرح هادی در روستای ۹ خانواری برنجه؛
ابالفضل بدخشی، بخشدار تخت سلیمان گفت: به دنبال بازدید فرماندار تکاب از روستای ۹ خانواری و سختگذر برنجه و دستور ایشان مبنی بر ساماندهی معابر و سهولت تردد، طرح هادی و مسیرگشایی و جدول گذاری این روستا برای اولین بار اجراشد.
  • پنج شنبه 11 آذر 1400 ساعت 11:55
استاندار آذربایجان غربی:
رسانه ها خبرهای امیدآفرین از استان منعکس کنند/ ایرنا رسانه مرجع و با تجربه است/ از ظرفیت رسانه های برای معرفی بیشتر قابلیت های استان استفاده شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ایرنا رسانه ای مستقل، حاکمیتی، با تجربه و با سابقه به شمار می رود، گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی، به رسانه ای مرجع با اطلاعات دقیق و شفاف در استان تبدیل شود.
  • پنج شنبه 11 آذر 1400 ساعت 10:36
فرماندار:
بسترهای توسعه صنایع معدنی در تکاب فراهم شود
فرماندار تکاب گفت: بسترها و شرایط لازم برای ایجاد و توسعه صنایع پایین دست وابسته به معادن با تلاش سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی در شهرستان فراهم شود.
  • چهارشنبه 10 آذر 1400 ساعت 12:50
معاون فرماندار تکاب:
افزایش توزیع الکترونیکی سیلندر گاز مایع در تکاب/ ادارات مشکلات توزیع الکترونیکی سیلندر گاز را رفع کنند
جلسه ساماندهی و نحوه توزیع سیلندر گاز مایع در روستاهای تکاب روز سه شنبه باحضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و روسای ناحیه نفت، مخابرات و عامل توزیع برگزارشد.
  • چهارشنبه 10 آذر 1400 ساعت 12:36
فرماندار تکاب:
آموزش پیشگیری از اعتیاد جدی گرفته شود
فرماندار تکاب گفت: حمایت از فعالیت های انجمن معتادان گمنام و تهیه محل جدید اسقرار این انجمن در دستور کار ستاد قرارگیرد.
  • چهارشنبه 10 آذر 1400 ساعت 12:34
تاکید فرماندار تکاب بر ساماندهی مسافربرهای روستایی و ارتقا حمل و نقل بین شهری/ بررسی مشکلات رانندگان حمل و نقل روستایی و شرکت های مسافربری
جلسه بررسی مشکلات حمل و نقل عمومی، رانندگان محورهای روستایی و شرکت های مسافربری تکاب باحضور امیر ستوده فر، فرماندار و رییس شورای هماهنگی ترافیک شهرستان و معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی برگزارشد.
  • سه شنبه 9 آذر 1400 ساعت 10:19
بازدید فرماندار تکاب از تصفیه خانه آب
فرماندار تکاب به منظور بررسی فرآیند تصفیه و توزیع آب شرب شهرستان از بخش های مختلف تصفیه خانه آب کوثر بازدید کرد. در این بازدید وضعیت کیفی آب شرب تکاب و مراحل تصفیه مورد بررسی و ارزیابی فرماندار قرار گرفت.
  • سه شنبه 9 آذر 1400 ساعت 10:15
با دستور فرماندار؛
خطوط برق فشار قوی شریف آباد تا یک ماه آینده ساماندهی می شود
با توجه به درخواست ها و مطالبات اهالی و دستور فرماندار تکاب مبنی بر رسیدگی فوری، جلسه ساماندهی و جابجایی خطوط برق فشار قوی داخل در محدوده خیابان ۱۲ متری محله شریف آباد شهر تکاب با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار تکاب، رییس شورای شهر، سرپرست شهرداری و رییس اداره برق برگزارشد.
  • سه شنبه 9 آذر 1400 ساعت 09:59
فرماندار:
اینترنت ۳ روستای تکاب تا ۲ ماه آینده برقرار می شود/پوشش حداکثری اینترنت مطالبه مهم مردم به ویژه روستاییان است
فرماندار تکاب گفت: تا ۲ ماه آینده روستاهای بابانظر، شیرمرد و قراقیه تحت پوشش شبکه اینترنت همراه اول قرار می گیرند و اهالی این روستاها می توانند از آن بهره مند شوند.
  • دوشنبه 8 آذر 1400 ساعت 13:24