۵۷ میلیارد ریال برای بهسازی و آسفالت جاده‌های تکاب اختصاص یافت
فرماندار تکاب گفت: امسال ۵۷ میلیارد ریال اعتبار در کمیته برنامه‌ریزی برای بهسازی و آسفالت جاده‌های بین شهری و روستایی این شهرستان اختصاص یافته است.
  • یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 10:19
فرماندار تکاب:
صاحبان معادن باید نقش پررنگتری در توسعه منطقه ایفا کنند
فرماندار تکاب با اشاره به فعالیت ۲۳ معدن سنگ در این شهرستان گفت: اجرای پروژه‌های عمرانی و همکاری با دستگاه‌های اجرایی تکاب زمینه مناسبی برای مشارکت معادن در فرآیند توسعه این منطقه است.
  • یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 10:13
۴.۶ درصد اعتبارات عمرانی آذربایجان‌غربی به تکاب اختصاص یافت
فرماندار تکاب گفت: با نگاه ویژه استاندار آذربایجان‌غربی، ۴.۶ درصد از اعتبارات عمرانی استان به این شهرستان اختصاص یافت. .
  • یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 10:11
جهش تولید با ایجاد ۱۱۵ شغل در تکاب کلید خورد
فرماندار تکاب گفت: با جذب سرمایه‌گذاری و تلاش در جهت بسترسازی برای احداث واحدهای جدید و احیای واحدهای راکد، ۱۱۵ شغل واقعی در ماه‌های اخیر ایجاد شده که نمودی از آغاز جهش تولید طی سال جاری در این شهرستان است.
  • پنج شنبه 26 تیر 1399 ساعت 10:44
فرماندار تکاب:
ابعاد دفاع مقدس برای نسل جوان جامعه تبیین شود
فرماندار تکاب گفت: ابعاد و زوایای مختلف دوران پرافتخار دفاع مقدس باید برای جوانان و نوجوانان به‌نحو شایسته و مطلوبی تشریح و تبیین شود.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 10:40
فرماندار:
۳۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های عمرانی تکاب تصویب شد
فرماندار تکاب گفت: ۳۴۰ میلیارد ریال اعتبار از محل منابع مختلف از جمله اعتبارات توازن منطقه‌ای در جلسه شورای برنامه‌ریزی آذربایجان‌غربی برای اجرای طرح‌های عمرانی این شهرستان به تصویب رسید.
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 10:38
گازرسانی به روستاهای تکاب رضایت‌بخش است
سرمایه‌گذاری ۱۳۰۰ میلیارد ریالی دولت برای توسعه گازرسانی به روستاهای تکاب
فرماندار تکاب گفت: عملکرد شرکت گاز آذربایجان‌غربی در زمینه گازرسانی به مناطق روستایی این شهرستان خوب، رضایت بخش و امیدوارکننده است.
  • شنبه 31 خرداد 1399 ساعت 12:31
فرماندار تکاب:
تجلیل از ایثارگران باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود
فرماندار تکاب با بیان اینکه تجلیل از ایثارگران باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود گفت: توسعه کشور و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون و مدیون مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس است.
  • شنبه 31 خرداد 1399 ساعت 12:29
فرماندار تکاب:
سپاه تکیه گاه امن انقلاب اسلامی است
فرماندار تکاب با بیان اینکه تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاصل تدبیر هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) بود، گفت: سپاه تکیه‌گاه امن و نفوذناپذیر انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان نظام است.
  • شنبه 31 خرداد 1399 ساعت 12:25
تاکید فرماندار تکاب بر اهمیت حفاظت از منابع طبیعی در بهره برداری از معادن
فرماندار تکاب با تاکید بر اولویت حفاظت از منابع طبیعی در فعالیت‌های معدنی گفت: معادن تکاب ظرفیت مناسبی برای توسعه و ایجاد اشتغال است اما در زمینه بهره‌برداری باید حفظ و احیای منابع طبیعی و صیانت از محیط زیست نیز مورد اهمیت قرار گیرد.
  • شنبه 31 خرداد 1399 ساعت 12:07