فرماندار تکاب:
زیرساخت های مورد نیاز شهر جدید تخت سلیمان تامین می شود
فرماندار تکاب با اشاره به تبدیل مرکز بخش تخت سلیمان به شهر گفت: امکانات و زیرساخت های مورد نیاز این شهر از جمله راه اندازی شهرداری به زودی از سوی ادارات و دستگاه های اجرایی تامین خواهد شد.
  • شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 09:54
فرماندار:
امکانات تکاب برای مدیریت بحران محدود است
فرماندار تکاب گفت:امکانات و تجهیزات ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان برای مدیریت بحران و مقابله با خسارت حوادث طبیعی ضعیف و محدود است.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:42
بازدید فرماندار تکاب از روستای طاشه کبود
فرماندار تکاب با حضور در روستای طاشه کبود با اهالی این روستا دیدار کرد و به بررسی مشکلات روستاییان پرداخت و اهالی این روستا در دیدارهایی رو در رو مشکلات خود را با فرماندار در میان گذاشتند.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:37
با حضور فرماندار؛
سرپرست جدید شهرداری تکاب معرفی شد
ایرج عباسی، که چند روز قبل از سوی شورای شهر به عنوان سرپرست جدید شهرداری تکاب انتخاب شده بود، در مراسمی با حضور مکرمی، فرماندار، اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری معرفی و مشغول به کار شد. در این مراسم از خدمات و زحمات ابوالفضل بدخشی، سرپرست پیشین شهرداری تکاب نیز قدردانی شد.
  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:28
نمایشگاه صنایع دستی دانش آموزان دختر در تکاب گشایش یافت
نمایشگاه صنایع دستی، آثار تجسمی و توانمندی های 50 نفر از دانش آموزان دختر هنرستان فنی و حرفه ای کار و دانش تکاب با حضور فرماندار گشایش یافت.
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 10:12
آیین گرامیداشت استاد اباصلت صادقی با حضور فرماندار تکاب برگزار شد
فرماندار تکاب در جشنواره خوشنویسی با گرامیداشت یاد و خاطره استاد اباصلت صادقی گفت: این هنرمند فقید و توانمند شاگردان مجرب و هنرمندی را در رشته خوشنویسی در سطح کشور پرورش داده و نام نیک وی در تاریخ هنر خوشنویسی کشور می درخشد.
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 10:09
بازدید فرماندار تکاب از روستای دورافتاده قلدره سفلی
فرماندار تکاب با حضور در روستای دورافتاده و سخت گذر قلدره سفلی از توابع بخش مرکزی حضور یافت و ضمن بازدید از وضعیت زیرساخت های عمرانی این روستا در دیدارهایی رو در رو در گفت و گو با اهالی به بررسی مشکلات روستاییان پرداخت.
  • پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 ساعت 09:58
فرماندار تکاب در دیدار دوستانه کشتی تکاب و بوکان:
تکاب ظرفیت میزبانی رقابت های ورزشی منطقه ای را دارد
فرماندار و رییس هیات کشتی شهرستان تکاب روز جمعه با حضور در سالن هفت تیر به تماشای دیدار دوستانه کشتی تیم های تکاب و بوکان نشست. این دیدار با نتیجه 14 بر 7 به سود تیم میزبان به پایان رسید.
  • شنبه 14 اردیبهشت 1398 ساعت 09:26
پیگیری دستور استاندار آذربایجان غربی
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در پی دستور هفته گذشته استاندار برای شناسایی زمین جدید برای احداث سالن ورزشی شریف آباد با فرماندار تکاب دیدار کرد.
  • شنبه 14 اردیبهشت 1398 ساعت 09:18
فرماندار:
ادارات تکاب در برگزاری پرشور انتخابات اهتمام جدی داشته باشند
فرماندار تکاب با اشاره به انتخابات دوم اسفند امسال گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان نسبت به برگزاری باشکوه و پرشور انتخابات اهتمام جدی داشته و از هم اکنون در این زمینه آماده باشند.
  • شنبه 14 اردیبهشت 1398 ساعت 09:11