آموزشگاه فنی و حرفه ای نقاشی بانوان با حضور فرماندار تکاب گشایش یافت
همزمان با روز ملی مهات و کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای، آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای نقاشی بانوان روز پنج شنبه باحضور فرماندار تکاب گشایش یافت.
  • پنج شنبه 6 مرداد 1401 ساعت 13:04
گزارش تصویری/
گشایش آموزشگاه و نمایشگاه نقاشی بانوان در تکاب
مراسم گشایش آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای و نمایشگاه نقاشی بانوان در تکاب روز پنج شنبه باحضور فرماندار و جمعی از مسوولان و هنرمندان برگزارشد.
  • پنج شنبه 6 مرداد 1401 ساعت 12:59
باحضور فرماندار؛
مجموعه ورزشی سوارکاری در تکاب افتتاح شد
مجموعه ورزشی و تفریحی و باشگاه سوارکاری 2 هزار مترمربعی در تکاب با 46 میلیارد ریال هزینه با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان و ورزشکاران این شهرستان افتتاح شد.
  • چهارشنبه 5 مرداد 1401 ساعت 13:33
گزارش تصویری/
افتتاح مجموعه سوارکاری باحضور فرماندار تکاب
مجموعه ورزشی سوارکاری " آتلار" با حضور فرماندار تکاب و جمعی از مسوولان و ورزشکاران فعالیت خود را در روستای فیض آباد بخش مرکزی این شهرستان آغاز کرد.
  • چهارشنبه 5 مرداد 1401 ساعت 13:28
استاندار آذربایجان غربی:
بازگشایی مرز تمرچین، مسافت، زمان و هزینه سفر زائران عتبات عالیات را کاهش می دهد
استاندار آذربایجان غربی گفت: مقدمات لازم برای بازگشایی مرز تمرچین برای زائران عتبات عالیات در اربعین امسال فراهم می شود.
  • چهارشنبه 5 مرداد 1401 ساعت 13:24
گزارش تصویری/
دیدارهای مردمی فرماندار تکاب باحضور 60 نفر از شهروندان
بیش از 60 نفر از شهروندان رور سه شنبه در برنامه دیدارهای مردمی و ملاقات عمومی هفتگی فرماندار تکاب حضور یافته و در گفتگوهای رو در رو با اسماعیل حیدری آزاد، مشکلات و درخواست های خود را بیان کردند. فرماندار تکاب برای رسیدگی فوری و حل مشکلات مراجعه کنندکان، به روسای ادارت دستور بررسی و اقدام داد.
  • سه شنبه 4 مرداد 1401 ساعت 13:42
استاندار آذربایجان غربی: واحدهای اقتصادی از ظرفیت‌های قانونی جدید رفع موانع تولید بهره‌مند شوند
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر بهره‌مندی واحدهای اقتصادی از ظرفیت‌های قانونی جدید در مسیر رفع موانع تولید، گفت: آشنایی فعالان اقتصادی با این ظرفیت‌ها سبب تسهیل در رفع مشکلات خواهد شد.
  • سه شنبه 4 مرداد 1401 ساعت 13:41
گزارش تصویری/
حضور فرماندار تکاب در آیین بدرقه کاروان راهیان نور
آیین بدرقه کاروان راهیان نور به منظور اعزام به منطقه عملیاتی مایین بلاغ روز سه شنبه باحضور فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از مسوولان و روسای ادارات برگزارشد. دومین کاروان راهیان نور تکاب شامل 300 نفر از بانوان امروز به منطقه عملیاتی مایین بلاغ اعزام شدند و روز گذشته نیز 300 نفر از برادران در این اردو حضور یافته بودند.
  • سه شنبه 4 مرداد 1401 ساعت 13:35
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌غربی:
کمیته تخصصی بازدید از واحدهای اقتصادی تشکیل می‌شود
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: طی هفته جاری کمیته شناسایی واحدهای اقتصادی با اولویت بازدید مقام عالی استان تشکیل می‌شود.
  • سه شنبه 4 مرداد 1401 ساعت 13:31
فرماندار:
تامین پزشکان متخصص از نیازهای اساسی تکاب است/ وزارت بهداشت برای راه اندازی درمانگاه طب کار مساعدت کند/ کمبود امکانات درمانی هزینه های حمل و نقل به بیماران و خانواده های تکابی تحمیل می کند
فرماندار تکاب گفت: تامین پزشکان متخصص از جمله جراح، داخلی، چشم پزشک، اورولوژیست و رادیولوژیست، افزایش تجهیزات و امکانات درمانی و توسعه و تجهیز بیمارستان مهر امام علی(ع) از نیازهای اساسی مردم این شهرستان است.
  • یکشنبه 2 مرداد 1401 ساعت 13:15
<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>