ایجاد نقاهتگاه ۷۰ تخت‌خوابی در تکاب
فرماندار تکاب گفت: به‌منظور پیش‌بینی فضای لازم برای بستری بیماران احتمالی مبتلا به کرونا در روزهای آینده، عملیات ایجاد و راه‌اندازی بیمارستان سیار و نقاهتگاه ۷۰ تخت‌خوابی در این شهرستان آغاز شد.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 08:57
تمام روستاهای دارای سکنه تکاب ضدعفونی شد
فرماندار تکاب گفت: خیابان‌ها، معابر و اماکن عمومی و منازل مسکونی ۹۶ روستای دارای سکنه بخش‌های مرکزی و تخت سلیمان این شهرستان جهت مقابله با ویروس کرونا در مدت ۲ روز گندزدایی و ضدعفونی شد.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 08:55
۱۱ سازمان مردم‌نهاد در تکاب به ستاد پیشگیری از کرونا پیوستند
فرماندار تکاب گفت: به منظور افزایش مشارکت‌های اجتماعی در جهت افزایش آگاهی عمومی و ارتقای سطح مراقبت‌ها، ۱۱ سازمان مردم نهاد فعال در این شهرستان با ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همکاری می‌کنند.
  • شنبه 17 اسفند 1398 ساعت 12:20
سه اکیپ بهداشتی در ورودی‌های تکاب مستقر شدند
فرماندار تکاب گفت: سه اکیپ بهداشتی و سلامت به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و معاینه و کنترل علائم و نشانه‌های احتمالی بیماری در مسافران و گردشگران در مبادی و خروجی این شهر مستقر شده‌اند.
  • شنبه 17 اسفند 1398 ساعت 12:17
حضور فرماندار تکاب در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات شهروندان
فرماندار تکاب روز دوشنبه دوازدهم اسفند ماه با حضور در محل سامانه سامد پاسخگوی سوالات و تماس های مردمی خواهد بود.
  • دوشنبه 12 اسفند 1398 ساعت 09:37
مشارکت ۵۱ درصدی تکابی‌ها در انتخابات
فرماندار تکاب گفت: از مجموع ۶۰ هزار و ۱۶۲ نفر از واجدان شرایط رای‌دادن در این شهرستان، سی هزار و ۵۹۸ نفر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کردند که مشارکت ۵۱ درصدی شهروندان را رقم زد.
  • پنج شنبه 8 اسفند 1398 ساعت 10:19
فرماندار تکاب:
حضور حداکثری مردم در صحنه، رمز اقتدار کشور است
فرماندار تکاب گفت: حضور پرشور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب از جمله صندوق‌های رای و مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس یازدهم ضامن اقتدار کشور و خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان نظام است.
  • یکشنبه 4 اسفند 1398 ساعت 12:26
ستاد مدیریت بحران تکاب تا پایان انتخابات در آماده‌باش کامل است
فرماندار تکاب گفت: با توجه به احتمال بارش برف و کولاک در محورهای روستایی تا پایان هفته جاری، ادارات و دستگاه‌های اجرایی ستاد مدیریت بحران این شهرستان به منظور برگزاری سالم و بدون نقص انتخابات در آماده‌باش کامل هستند.
  • چهارشنبه 30 بهمن 1398 ساعت 12:35
فرماندار:
۷۹۵ نفر در برگزاری انتخابات در تکاب مشارکت دارند
فرماندار تکاب گفت: ۷۹۵ نفر از عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی به عنوان اعضای شعبه‌های اخذ رای در برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز دوم اسفندماه در این شهرستان مشارکت خواهند کرد.
  • چهارشنبه 30 بهمن 1398 ساعت 12:32
فرماندار تکاب:
مشارکت حداکثری و صیانت از آرا مهمترین اصول انتخابات در ایران است
فرماندار تکاب گفت: مشارکت حداکثری شهروندان در پای صندوق‌های رای و صیانت از آرای مردم، مهمترین اصول برای مجریان انتخابات در ایران به‌ویژه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
  • دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 08:57