فرماندار:
معادن تکاب بهترین ظرفیت منطقه برای جهش تولید است
فرماندار تکاب با بیان اینکه ۴۰ درصد ذخیره انباشت طلای کشور در معادن این شهرستان نهفته است، گفت: معادن طلا و سنگ تکاب به ویژه مجتمع طلای زرشوران فرصت و ظرفیت مناسبی برای تحقق جهش تولید در منطقه است.
  • پنج شنبه 4 اردیبهشت 1399 ساعت 12:14
ابراز امیدواری فرماندار برای نصب تجهیزات بیمارستان جدید تکاب
فرماندار تکاب گفت: تجهیزات و امکانات بخش‌های چهارگانه بیمارستان جدید این شهر به زودی نصب می‌شود.
  • پنج شنبه 4 اردیبهشت 1399 ساعت 12:08
عملیات احداث سردخانه هزار تُنی در تکاب آغاز شد
عملیات اجرایی احداث فاز نخست سردخانه یک‌هزارتُنی محصولات کشاورزی در تکاب با ۴۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی این شهرستان آغاز شد.
  • پنج شنبه 4 اردیبهشت 1399 ساعت 12:03
بیمارستان درحال احداث تکاب ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
فرماندار تکاب گفت: بیمارستان ۹۷ تخت‌خوابی در حال احداث این شهرستان از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بوده و زیرساخت‌های اصلی آن تکمیل شده‌است.
  • چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 ساعت 14:02
ظرفیت بستری بخش کرونا در بیمارستان تکاب به ۳۸ تخت افزایش‌یافت
فرماندار تکاب گفت: ظرفیت بستری بیماران مبتلا به کرونا در بخش ایزوله بیمارستان شهدای این شهر به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر، از هشت تخت به ۳۸ تخت افزایش یافت.
  • چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 ساعت 13:57
اطلاعیه شماره ۲ کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا
اکنون که همراهی، همکاری، حمایت و مشارکت مثال زدنی مردم شریف و عزیز ایران، در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کوئید ۱۹ و استمرار فعالیت های شبانه روزی پزشکان، کادر درمانی و همه دستگاههای مسئول برای کنترل شیوع بیماری کرونا در سطح کشور، موجب شده تا شروع طرح، به نحو مؤثری محقق و گام مهمی در جهت تحقق سیاست های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا برای ایجاد تمهیدات ضروری پیشگیرانه در سطح جامعه برداشته شود،
  • دوشنبه 11 فروردین 1399 ساعت 10:34
ترخیص ۱۷ بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستان تکاب
فرماندار تکاب با اشاره به شناسایی ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در این شهرستان گفت: از این تعداد ۱۷ نفر ترخیص شده و تنها سه بیمار در بیمارستان بستری هستند.
  • دوشنبه 11 فروردین 1399 ساعت 09:52
فرماندار:
تنها یک مورد مثبت کرونا طی ۹ روز گذشته در تکاب ثبت‌ شده‎است
فرماندار تکاب با اشاره به وضعیت پایدار بیماری کرونا در این شهرستان گفت: طی ۹ روز گذشته فقط یک مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا در این شهرستان به ثبت‌ رسیده و نتایج آزمایش‌های موارد مشکوک در سه روز گذشته نیز منفی اعلام شده‌است.
  • یکشنبه 10 فروردین 1399 ساعت 11:47
مورد مثبت کرونا در ۳ روز گذشته در تکاب ثبت نشده‌است
فرماندار تکاب گفت: هیچ مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا طی سه روز گذشته در این شهرستان ثبت نشده و تعداد مبتلایان همچنان ۱۷ نفر است.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 09:03