فرماندار تکاب: بازماندگان از تحصیل باید شناسایی شوند
فرماندار تکاب گفت: افراد بازمانده از تحصیل در مناطق مختلف این شهرستان توسط آموزش و پرورش شناسایی و جدب مدارس و کلاس‌های سوادآموزی شوند.
  • دوشنبه 6 دی 1400 ساعت 13:09
استاندار آذربایجان غربی:
رشادت های مردم استان در دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی باید به نسل جوان منتقل شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: وجب به وجب از خاک آذربایجان غربی نشان از ایثار و از جان گذشتگی زنان و مردانی است که برای تامین امنیت پایدار در استان از خون خود گذشتند و امروز بر تمامی ما واجب است تا یاد و خاطره آنان را گرامی داشته و این رشادت ها را به نسل جوان و آینده این کشور منتقل کنیم.
  • دوشنبه 6 دی 1400 ساعت 13:08
فرماندار تکاب: ۸۰ میلیارد ریال برای آسفالت جاده تخت‌ سلیمان تخصیص یافت
فرماندار تکاب گفت: ۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی و آسفالت پنج کیلومتر از راه دسترسی به مجموعه میراث جهانی تخت‌سلیمان از مسیر دندی استان زنجان تخصیص یافته‌است.
  • چهارشنبه 1 دی 1400 ساعت 12:38
شهرداران تکاب و تخت سلیمان معرفی شدند
طی مراسمی باحضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌غربی و جمعی از مسوولان محلی، شهردار جدید تکاب و تخت‌سلیمان معرفی و مشغول به‌کار شدند.
  • دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت 09:39
فرماندار:
شهرداری تکاب به محله‌های کم‌برخوردار بیشتر توجه کند
فرماندار تکاب گفت: مدیریت شهری مرکز این شهرستان، محرومیت‌زدایی و آبادانی محله‌ها و مناطق کم‌برخوردار شهر و توجه ویژه به زیباسازی و توسعه مبلمان شهری را در اولویت برنامه‌های عملیاتی خود قراردهد
  • دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت 09:35
استاندار آذربایجان غربی: رفع موانع واحدهای تولیدی در دستور کار مدیران قرار گیرد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و لزوم توجه به پشتیبانی و رفع موانع تولید، گفت: تلاش حداکثری برای رفع مشکلات و مانع زدایی از حوزه تولید در دستور کار مدیران دستگاه های ذی ربط قرار گیرد.
  • دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت 09:33
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
دولت قدردان همراهی و اعتماد مردم در موضوع کرونا است/ صیانت از جان مردم ایجاب می‌کند بر تردد از مرزها با دقت و جدیت نظارت شود/ بازگشایی هوشمند، نشاط و تحرک را به جامعه برگرداند
رئیس جمهور با قدردانی از همراهی مردم و تلاش کادر بهداشت و درمان در کاهش آسیب‌های کرونا، بر ضرورت حفظ و تقویت این روند با تاکید مضاعف بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و تداوم کنترل‌های دقیق و هوشمند بویژه در مرزهای کشور تاکید کرد.
  • دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت 09:29
فرماندار: بانوان کارآفرین تکاب برای احیای صنایع دستی منطقه تلاش کنند
فرماندار تکاب گفت: بانوان هنرمند، خلّاق و کارآفرین این شهرستان برای رونق تولیدات بومی و محلی و احیای صنایع دستی کهن و قدیمی منطقه تلاش کنند.
  • چهارشنبه 24 آذر 1400 ساعت 09:27
فرماندار تکاب:
پژوهش محوری در آموزش و پرورش گسترش یابد
فرماندار تکاب با اشاره به فرارسیدن هفته قرآن و عترت و روز پژوهش گفت: پژوهش رکن اساسی توسعه آموزشی است از این‌رو آموزش و پرورش باید دانش آموزان را از نمره محوری به سمت پژوهش محوری و انجام مطالعات وسیع هدایت کند.
  • چهارشنبه 24 آذر 1400 ساعت 09:24
فرماندار: ادارات تکاب در برنامه های ۹ دی و سالروز شهادت شهید سردار سلیمانی اهتمام ویژه داشته باشند
فرماندار تکاب در جلسه شورای فرهنگ عمومی با بیان اینکه خواص و عموم جامعه نباید در حوادث و وقایع مهم دچار خطا و لغزش شوند گفت: مقام معظم رهبری روز گذشته در دیدار با پرستاران به نقش متعالی حضرت زینب (س) در روشنگری قیام عاشورا اشاره فرمودند و امروز نیز ما باید برای تبیین و روایت درست حوادث انقلاب اسلامی در این مسیر حرکت کنیم.
  • سه شنبه 23 آذر 1400 ساعت 09:07