خط تولید مواد ضدعفونی در تکاب راه‌اندازی شد
خط تولید مواد ضدعفونی کننده با ظرفیت تولید روزانه پنج هزار لیتر آب ژاول با هدف تامین نیاز اکیپ‌های مقابله با آلودگی به ویروس کرونا و عملیات گندزدایی خیابان‌ها و معابر عمومی در شهرک صنعتی این شهرستان راه‌اندازی شد.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 09:01
ایجاد نقاهتگاه ۷۰ تخت‌خوابی در تکاب
فرماندار تکاب گفت: به‌منظور پیش‌بینی فضای لازم برای بستری بیماران احتمالی مبتلا به کرونا در روزهای آینده، عملیات ایجاد و راه‌اندازی بیمارستان سیار و نقاهتگاه ۷۰ تخت‌خوابی در این شهرستان آغاز شد.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 08:57
تمام روستاهای دارای سکنه تکاب ضدعفونی شد
فرماندار تکاب گفت: خیابان‌ها، معابر و اماکن عمومی و منازل مسکونی ۹۶ روستای دارای سکنه بخش‌های مرکزی و تخت سلیمان این شهرستان جهت مقابله با ویروس کرونا در مدت ۲ روز گندزدایی و ضدعفونی شد.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 08:55
۱۱ سازمان مردم‌نهاد در تکاب به ستاد پیشگیری از کرونا پیوستند
فرماندار تکاب گفت: به منظور افزایش مشارکت‌های اجتماعی در جهت افزایش آگاهی عمومی و ارتقای سطح مراقبت‌ها، ۱۱ سازمان مردم نهاد فعال در این شهرستان با ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همکاری می‌کنند.
  • شنبه 17 اسفند 1398 ساعت 12:20
سه اکیپ بهداشتی در ورودی‌های تکاب مستقر شدند
فرماندار تکاب گفت: سه اکیپ بهداشتی و سلامت به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و معاینه و کنترل علائم و نشانه‌های احتمالی بیماری در مسافران و گردشگران در مبادی و خروجی این شهر مستقر شده‌اند.
  • شنبه 17 اسفند 1398 ساعت 12:17
حضور فرماندار تکاب در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات شهروندان
فرماندار تکاب روز دوشنبه دوازدهم اسفند ماه با حضور در محل سامانه سامد پاسخگوی سوالات و تماس های مردمی خواهد بود.
  • دوشنبه 12 اسفند 1398 ساعت 09:37
مشارکت ۵۱ درصدی تکابی‌ها در انتخابات
فرماندار تکاب گفت: از مجموع ۶۰ هزار و ۱۶۲ نفر از واجدان شرایط رای‌دادن در این شهرستان، سی هزار و ۵۹۸ نفر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کردند که مشارکت ۵۱ درصدی شهروندان را رقم زد.
  • پنج شنبه 8 اسفند 1398 ساعت 10:19
فرماندار تکاب:
حضور حداکثری مردم در صحنه، رمز اقتدار کشور است
فرماندار تکاب گفت: حضور پرشور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب از جمله صندوق‌های رای و مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس یازدهم ضامن اقتدار کشور و خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان نظام است.
  • یکشنبه 4 اسفند 1398 ساعت 12:26
ستاد مدیریت بحران تکاب تا پایان انتخابات در آماده‌باش کامل است
فرماندار تکاب گفت: با توجه به احتمال بارش برف و کولاک در محورهای روستایی تا پایان هفته جاری، ادارات و دستگاه‌های اجرایی ستاد مدیریت بحران این شهرستان به منظور برگزاری سالم و بدون نقص انتخابات در آماده‌باش کامل هستند.
  • چهارشنبه 30 بهمن 1398 ساعت 12:35
فرماندار:
۷۹۵ نفر در برگزاری انتخابات در تکاب مشارکت دارند
فرماندار تکاب گفت: ۷۹۵ نفر از عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی به عنوان اعضای شعبه‌های اخذ رای در برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز دوم اسفندماه در این شهرستان مشارکت خواهند کرد.
  • چهارشنبه 30 بهمن 1398 ساعت 12:32