سند "ثبت جهانی فرش دست‌باف تکاب" رونمایی شد
سند ثبت جهانی فرش دست‌باف افشار تکاب در جنوب آذربایجان‌غربی با حضور رییس مرکز ملی فرش ایران و جمعی از مسوولان استانی و محلی و فعالان این حوزه طی آیینی رونمایی شد.
  • شنبه 20 آذر 1400 ساعت 12:39
رییس مرکز ملی فرش ایران: خانه خلّاق فرش در تکاب راه‌اندازی می‌شود
رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: باتوجه به ثبت جهانی نشان فرش دست‌باف افشار تکاب، به‌زودی خانه خلاق فرش در این شهرستان راه‌اندازی خواهد شد.
  • شنبه 20 آذر 1400 ساعت 12:22
ثبت جهانی فرش دستباف تکاب رویداد بزرگی است
فرماندار تکاب با اشاره به ثبت جهانی نشان فرش دستباف افشار گفت: فرش دستباف افشار تکاب یکی از ویژگی‌های هویتی این شهرستان است از این‌رو مراسم رونمایی از سند ثبت جهانی فرش افشار تکاب رویداد بزرگی به شمار می‌رود.
  • پنج شنبه 18 آذر 1400 ساعت 09:34
حضور سرزده استاندار آذربایجان غربی در خوابگاه دانشجویی دانشگاه ارومیه
استاندار آذربایجان غربی ساعاتی پیش به صورت سرزده با حضور در خوابگاه دانشجویان پسر و دختر دانشگاه پردیس نازلو در ارومیه با تعدادی از دانشجویان این دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد.
  • پنج شنبه 18 آذر 1400 ساعت 09:32
افتتاح طرح های عمران شهری تکاب باحضور فرماندار
2 طرح عمران شهری شامل طرح اصلاح هندسی میدان استاد اباصلت صادقی و بهسازی ورودی شهر تکاب و آسفالت مسیر بیمارستان مهر امام علی (ع)، طرح احداث و تعریض پل شریف آباد روز سه شنبه باحضور فرماندار و امام جمعه، رییس شورای شهر و سرپرست شهرداری و جمعی از مسوولان تکاب به بهره برداری رسید.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 14:33
در مجمع نمایندگان استان در مجلس و با حضور وزیر راه و شهرسازی مطرح شد
استاندار آذربایجان غربی: زیر ساخت های عمرانی استان، اقتصادی شود/ آذربایجان غربی ظرفیت تبدیل شدن به بندر خشک در منطقه را دارد
با پیگیری های محمد صادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی جلسه مجمع نمایندگان استان با حضور تمامی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، وزیر و معاونین وزیر راه و شهرسازی برگزار شد . در این جلسه مسائل و مشکلات حوزه ساخت و توسعه و بهسازی راه های استان مورد بررسی قرار گرفت.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 13:58
آیت ‌الله رئیسی در سومین گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم:
باید فاصله‌مان را با مردم کمتر و کمتر کنیم/ خنثی‌سازی و رفع تحریم‌ها با قوت دنبال می‌شود/ در یکصدمین روز فعالیت دولت بیش از 100 میلیون دوز واکسن تزریق شده است
رئیس جمهور در پاسخ به سوالی درباره سرعت انجام سفرهای استانی رئیس جمهور و همراهی بدنه دولت با این مسئله، بیان داشت: بدنه دولت باید همراه شود زیرا ما خدمتگزار مردم هستیم؛ بدنه دولت باید خودش را برای یک کار به موقع و به هنگام برای مردم، آماده کند چرا که مردم کار با تاخیر را نمی پسندند.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 13:53
معاونان اجرایی و روابط عمومی دفتر استاندار معرفی شدند
در مراسمی که با حضور مدیر کل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری و مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، آقایان سیدحمید ساداتی و حجت فیروزبخت به ترتیب عنوان معاونان اجرایی و روابط عمومی دفتر استاندار معرفی شدند.
  • سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 13:51
بازدید فرماندار تکاب از موسسه های خیریه و سازمان های مردم نهاد
فرماندار تکاب از موسسه های خیریه سروش و جهارده معصوم (س) بازدید کرد و ضمن دیدار و گفتگو با مدیران عامل و اعضای این انجمن های غیردولتی مردم نهاد، در جریان فعالیت های نیکوکارانه و داوطلبانه آنان قرارگرفت.
  • پنج شنبه 11 آذر 1400 ساعت 12:13