استاندار آذربایجان‌غربی: با تمام توان پیگیر محرومیت زدایی در مناطق محروم استان هستیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهتمام جدی دولت برای رفع محرومیت از استان، طرح شنبه های محرومیت زدایی را راهکاری در راستای خدمت رسانی بهینه به محرومان استان دانست.
  • پنج شنبه 16 تیر 1401 ساعت 11:24
فرماندار: توسعه جاده ها بخشی از محرومیت تکاب را رفع می کند
فرماندار تکاب با بیان اینکه وضعیت راه های دسترسی منطقه مناسب نیست، گفت: توسعه راه ها و محورهای مواصلاتی بخش عمده محرومیت منطقه را رفع می کند.
  • پنج شنبه 16 تیر 1401 ساعت 11:04
معاون وزیر راه: جاده های اصلی تکاب و شاهیندژ دوبانده می‌شود
معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: دولت سیزدهم برنامه جدی برای بهبود وضعیت جاده های تکاب و شاهیندژ در جنوب آذربایجان غربی دارد و براین اساس راه های اصلی این شهرستان‌ها دو بانده می شود.
  • پنج شنبه 16 تیر 1401 ساعت 11:02
استاندار آذربایجان‌غربی: وعده بدون نتیجه به مردم نمی دهیم
استاندار آذربایجان غربی گفت: در سفرهای شهرستانی، وعده بدون نتیجه به مردم نمی دهیم و یک تیم کاری ، پیگیر به نتیجه رسیدن اقدامات در راستای وعده های داده شده در این سفرهاست.
  • پنج شنبه 16 تیر 1401 ساعت 11:01
استاندار آذربایجان غربی: آذربایجان غربی مهیای حضور سرمایه گذاران است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این استان ظرفیت‌های بسیاری برای جذب سرمایه‌های بخش خصوصی، دولتی و خصولتی دارد، گفت: همه نهادها اعم از دستگاه‌های اجرایی، نهادهای قضایی، ائمه جمعه و دیگر ارگان‌ها زمینه را برای سرمایه‌گذاری در استان فراهم کرده‌اند.
  • پنج شنبه 16 تیر 1401 ساعت 10:58
استاندار آذربایجان غربی: به فضای مجازی باید به عنوان یک فرصت توجه شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری، تهدیدات و آسیب های فضای مجازی شناسایی و مورد توجه جدی دستگاههای متولی قرار گیرد.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 12:38
استاندار آذربایجان غربی: امسال 3500 طرح اشتغال زایی توسط ستاد اجرایی فرمان امام در استان اجرا می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تا به امروز 6 هزار طرح اشتغال زایی در استان اجرا کرده و امسال نیز 3500 طرح با اشتغال زایی 10هزار نفر اجرایی می شود.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 12:35
استاندار آذربایجان غربی: مدیران به دنبال جذب اعتبارات ملی باشند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه هدف از سفرهای شهرستانی بهره گیری از نظرات همه نخبگان و اقشار مردم در ریل گذاری توسعه است گفت: در اتاق های بسته برای شهرستانها تصمیم گیری نمی کنیم.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 12:32
استاندار آذربایجان غربی: تامین مطالبات بحق مردم، وظیفه شرعی و قانونی مسئولان است
استاندار آذربایجان غربی گفت: تنها راه برون رفت ما از وضعیت کنونی، جذب سرمایه گذار است و دستگاههای متولی با هرگونه سنگ اندازی یا کندسازی روند سرمایه گذاری در استان با شدت برخورد کنند.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 12:26
استاندار آذربایجان غربی: روند توسعه استان نباید متوقف شود
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه روند توسعه استان نباید متوقف شود، گفت: با تدوین یک برنامه اصولی پیش‌بینی شده، روند توسعه با قدرت دنبال شود.
  • یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 12:25