فرماندار تکاب در مراسم معارفه رییس دادگستری:
در راستای تقویت اعتماد عمومی و انسجام اجتماعی حرکت کنیم
فرماندار تکاب در آیین تودیع و معارفه رییس جدید دادگستری و دادستان جدید تکاب که با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی برگزار شد، با بیان اینکه امروز سطحی مناسب از همکاری و انسجام برای کار در این شهرستان ایجاد شده است گفت: باید مراقب باشیم با حرف‌ها و اظهاراتمان به اعتماد مردم و انسجام سیاسی و اجتماعی شهرستان لطمه نزنیم چرا که قطار وحدت بین آحاد مختلف، اقوام مذاهب و مردم و مسوولان در این شهرستان در مسیر توسعه حرکت می‌کند.
  • چهارشنبه 6 آذر 1398 ساعت 11:17
دیدار معاون استاندار آذربایجان‌غربی با خانواده شهید «خالد شفیع‌پور»
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌غربی و فرماندار تکاب به‌مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با خانواده شهید «خالد شفیع‌پور» از شهدای والامقام این شهرستان دیدار و از آنان دلجویی کردند.
  • چهارشنبه 6 آذر 1398 ساعت 11:15
بازدید معاون استاندار آذربایجان‌غربی از سایت کشت زعفران در تکاب
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی به همراه جمعی از مدیران استانی، فرماندار و مسوولان محلی از یک سایت گلخانه‌ای کشت زعفران و گیاهان دارویی تکاب بازدید کردند.
  • دوشنبه 4 آذر 1398 ساعت 20:54
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
بانک‌ها برای رونق واحدهای تولیدی بیشتر همراهی کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: بانک‌های عامل برای تحقق سندتوسعه، احیا و رونق واحدهای تولیدی و صنعتی استان سطح همکاری و مشارکت خود را افزایش دهند.
  • دوشنبه 4 آذر 1398 ساعت 20:51
فرماندار تکاب:
نیازمند اتحاد و همدلی دوران دفاع مقدس هستیم
فرماندار تکاب گفت: در شرایط فعلی کشور برای مقابله با دشمنان به روحیه همدلی و اتحاد و انسجام سیاسی و اجتماعی دوران دفاع مقدس نیاز داریم.
  • دوشنبه 4 آذر 1398 ساعت 08:29
فرماندار:
سازمان‌های مردم‌نهاد ظرفیت مناسبی برای توسعه تکاب هستند
فرماندار تکاب گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد و انجمن‌های غیردولتی ظرفیت مناسبی برای حل مشکلات و توسعه این شهرستان هستند.
  • شنبه 2 آذر 1398 ساعت 08:39
فرماندار:
روسای ادارات تکاب در تبلیغات انتخابات دخالت نکنند
فرماندار تکاب گفت: روسای ادارات و مدیران دستگاه‌های اجرایی از هرگونه دخالت در تبلیغات انتخاباتی و حمایت از کاندیداها پرهیز کنند.
  • چهارشنبه 29 آبان 1398 ساعت 14:05
بخشدار مرکزی تکاب معرفی شد
بهرام پارسافر در جلسه ای باحضور فرماندار تکاب به عنوان بخشدار مرکزی این شهرستان معرفی و مشغول به کار شد و از خدمات ابوالفضل بدخشی بخشدار پیشین مرکزی قدردانی شد.
  • چهارشنبه 29 آبان 1398 ساعت 13:35
اطلاعیه شماره (2) ستاد انتخابات کشور
به آگاهی مردم شریف ایران اسلامی می­رساند انتخابات سراسری یازدهمین دوره­ی مجلس شورای اسلامی در روز جمعه مورخ 2/12/98 برگزار خواهد شد.
  • شنبه 25 آبان 1398 ساعت 09:08