گرامیداشت روزپرستار در تکاب

در آیین ویژه ای با حضور فرماندار و امام جمعه خدمات پرستاران بخش‌های مختلف بیمارستان شهدای تکاب به ویژه کادر درمانی بخش ایزوله کرونا این بیمارستان با اهدا لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.

فرماندار تکاب  در این مراسم با گرامی‌داشت یاد و خاطره ۲ شهید مدافع سلامت این شهرستان گفت: تلاش‌های شبانه‌روزی پرستاران و کادر درمانی کشور در مبارزه با بیماری کووید ۱۹ صفحه ماندگار دیگری در تاریخ پرافتخار ملت ایران به ثبت رساند.

امیر ستوده‌فر افزود: خدمات و زحمت‌های کم‌نظیر پرستاران کشورمان جهت مقابله با ویروس کرونا با وجود تحریم‌های ظالمانه و محدودیت‌های فراوان امری شایسته قدردانی است که همواره جاودانه و ماندگار خواهد شد.

وی اظهار داشت: در سایه فداکاری و تلاش‌های پرستاران با وجود تحریم‌های گسترده، توانستیم بسیار بهتر از کشورهای پیشرفته در مقابله و پیشگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ عمل‌کنیم.

همچنین هم‌زمان با روز پرستار یک واحد آزمایشگاه تشخیص طبی با سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد ریال بخش خصوصی با حضور فرماندار و امام جمعه تکاب افتتاح شد که با بهره‌برداری از آن علاوه بر تامین برخی از امکانات پزشکی و ارتقا خدمات آزمایشگاهی برای بیماران در داخل شهرستان، برای ۱۰ نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی رشته‌های مرتبط زمینه اشتغال پایدار فراهم‌ شد.