سپاه تکیه گاه امن انقلاب اسلامی است

فرماندار تکاب با بیان اینکه تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاصل تدبیر هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) بود، گفت: سپاه تکیه‌گاه امن و نفوذناپذیر انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان نظام است.

محمود زمانی در آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب افزود: بسیج و سپاه همچنان‌که در دوران دفاع مقدس در برابر قدرت‌های شرق و غرب ایستادند، امروز نیز بدون هیچ ادعایی با تکیه بر آرمان‌های مترقی انقلاب اسلامی در راستای وحدت و انسجام سیاسی و اجتماعی و اعتلای کشور حرکت می‌کنند.

وی بیان کرد: مسوولیت یک نعمت الهی است و همه ما مسوولان در عرصه‌های مختلف باید قدردان این نعمت باشیم و در راستای توسعه همه جانبه شهرستان تکاب تلاش کنیم.

فرماندار تکاب با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات فرمانده پیشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان در راستای همکاری و تعامل در راستای تقویت وحدت و انسجام، توسعه بخش‌های مختلف تکاب و همکاری در ستاد مقابله با کرونا گفت: امیدواریم با حضور فرمانده جدید این نهاد، رویه انسجام و همکاری برای توسع تکاب در ابعاد مختلف تداوم یابد.

در این آئین ویژه که با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، جمعی از فرماندهان نظامی جنوب استان، فرماندار و امام جمعه و مسوولان محلی برگزارشد، "سرهنگ وهاب عباس‌فام" به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب معرفی و مشغول به‌کار شد و از خدمات و زحمات "سرهنگ مهدی زینال‌نژاد" فرمانده پیشین این ناحیه تجلیل و قدردانی شد.