پیام قدردانی فرماندار تکاب از قشار مختلف مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن

فرماندار شهرستان تکاب به مناسبت حضور باشکوه و تاریخ ساز مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پیام تشکر و قدردانی صادر کرد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، متن پیام قدردانی علی مکرمی، فرماندار تکاب، به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لطف و عنایت خداوند متعال بر احوال مردم شریف و صبور تکاب بی کران شد تا همه با هم یک دل و یک صدا با قلب هایی آکنده از نور ایمان و اعتقاد راسخ به تداوم راه شهدا، دهه فجر فاطمی را با شکوه و عظمت بی مثال و ماندگار سپری کنیم و به فرخنده سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در چهلمین بهار خجسته برسیم.

مردم وفادار و قدرشناس شهرستان تکاب هم نوا با سراسر کشور در راهپیمایی حماسی و تاریخ ساز ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ با حضور کم نظیر خود در خیابان ها، نقشی از شکوه ایستادگی بر آرمان های والای امام خمینی (ره) و شهدای والامقام را جاودانه ساختند و با فریاد های دشمن شکن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و با در دست داشتن پرچم مقدس کشور عزیزمان بار دیگر صلابت و اقتدار ایران و اسلام را در نمایشی ماندگار و دیدنی به رخ کشیدند.

 اکنون که در طلیعه چهل و یکمین سال استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم، به خاطر وجود چنین ملتی قدردان و وفادار مهر افتخار بر سینه زده و برای برگزاری شکوهمند جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی سجده شکر می گذارم.

 اینجانب به عنوان خادم مردم شریف تکاب از این حضور حماسی و پرشور به خود می بالم و برای خلق حماسه بزرگ و ماندگار ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ و شرکت باشکوه در راهپیمایی و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی از اقشار مختلف مردم و مسوولان تشکر و قدردانی می نمایم.

 امیدوارم بتوانیم حضور عظیم مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تجدید میثاق با آرمان های امام و شهدا را در پرتو عنایات حضرت حق و رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) با تلاش بیشتر در راستای توسعه و پیشرفت و حل مشکلات و کمبودهای شهرستان پاسخ مناسب و در شان مردم بزرگوارمان بدهیم.
انشاالله

علی مکرمی
فرماندار شهرستان تکاب