فرماندار: ادارات و معادن تکاب خریدهای خود را در داخل شهرستان انجام دهند
فرماندار تکاب در بخشنامه ای به ادارات و دستگاه های اجرایی و معادن شهرستان دستورداد تمام خریدهای خود را در داخل شهرستان انجام دهند.
  • چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 ساعت 12:53
دستور فرماندار تکاب به بنیاد مسکن و بهزیستی برای رسیدگی فوری و حل مشکلات خانواده اهل روستای نخوددره
اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار تکاب در جریان بازدید از روستای نخوددره بخش مرکزی هنگامی که گزارشی در مورد مشکلات مسکن یک خانواده دارای سرپرست و فرزند معلول رسید و متوجه این موضوع شد پیش از ترک روستا به محل سکونت این خانواده رفت و درجریان مشکلات و نیازهای آنان قرارگرفت.
  • چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 ساعت 12:49
بازدید میدانی فرماندار تکاب از روستای سختگذر نخوددره بخش مرکزی
فرماندار تکاب در ادامه بازدید از روستاهای شهرستان در روستای سخت گذر و دورافتاده نخوددره بخش مرکزی حضور یافت و به صورت میدانی از معابر این روستا بازدید و وضعیت زیرساخت های عمرانی آن را بررسی کرد.
  • چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 ساعت 12:39
فرماندار: یک واحد تولیدی راکد پس از 13 سال در تکاب احیا شد
فرماندار تکاب گفت: واحد تولیدی و صنعتی لوله پولیکا در شهرک صنعتی این شهرستان که بیش از 13 سال فعالیت آن متوقف و راکد بود، احیا و فعال سازی شد.
  • سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 ساعت 14:25
همزمان با اجرای اصلاح نظام یارانه؛
صادقی: 1700 واحد صنفی در آذربایجان غربی بازرسی شد / طرح اصلاح نظام یارانه طرحی علمی است / از نظر توزیع سهیمه آرد برای واحدهای خبازی، تغییری ایجاد نشده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: طی تشدید بازرسی‌ها از واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای اساسی، یک هزار و 700 واحد صنفی در این استان بازرسی و 180 پرونده تخلفاتی نیز تشکیل شد.
  • سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 ساعت 14:23
کلنگ زنی طرح عمرانی در روستای درویش رش باحضور فرماندار تکاب/تاکید فرماندار بر احداث سریع پل داخل روستا
عملیات اجرایی احداث یک دهنه پل ارتباطی میان گذر در روستای سختگذر و دورافتاده درویش رش از توابع بخش مرکزی باحضور فرماندار تکاب آغازشد.
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 14:01
حضور میدانی فرماندار تکاب در روستای دورافتاده "درویش رش"/ دستور به دستگاه های اجرایی برای حل سریع مشکلات روستا
فرماندار تکاب در ادامه بازدید های خود از روستاها به روستای سختگذر درویش رش بخش مرکزی که در دورافتاده ترین نقطه شهرستان در محور کرفتو با فاصله 38 کیلومتری از مرکز شهر واقع شده رفت و ضمن حضور در جمع اهالی، به صورت میدانی وضعیت زیرساخت های این روستا را بررسی کرد.
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 13:59
استاندار آذربایجان‌غربی:
مردم نگران تامین کالاهای اساسی نباشند / دولت در کنار مردم خواهد بود / اجازه اخلال در عرضه کالاهای مورد نیاز مردم را نمی دهیم / نظارت دستگاههای متولی در جامعه باید ملموس باشد
استاندار آذربایجان‌غربی با قدردانی از اصنافی که به قوانین و دستورالعمل ها پایبند هستند، گفت: افزایش قیمت ها بیشتر از نرخ های مصوب توسط برخی از صنوف، قابل قبول نبوده و با متخلفان برخورد جدی و قانونی می شود.
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 13:56
استاندار در دیدار با سفیر ایتالیا در ایران:
از حضور سرمایه گذاران ایتالیایی در آذربایجان غربی استقبال می کنیم/ سطح مبادلات تجاری آذربایجان غربی با ایتالیا قابل افزایش است/ آذربایجان غربی از استانهای تاثیر گذار در حوزه تجارت بین المللی است
استاندار آذربایجان‌غربی در دیدار با سفیر ایتالیا در ایران گفت: با توجه به ظرفیت هایی که این استان دارد از حضور سرمایه گذاران ایتالیایی استقبال می کنیم.
  • شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 13:49

آرشیو اخبار