استاندار آذربایجان غربی: نگاه دولت، حمایت از بخش تولید است/ چرخ تولید در استان باید بچرخد

استاندار آذربایجان غربی: نگاه دولت، حمایت از بخش تولید است/ چرخ تولید در استان باید بچرخد
استاندار آذربایجان غربی گفت: نگاه حمایتی، رویکرد دولت و مدیریت استان در تعامل با بخش تولید است و این روند را با قدرت ادامه می دهیم.

محمدصادق معتمدیان در بازدید از سه واحد تولیدی در قالب "یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛ " و رفع موانع تولید در ارومیه افزود: با توجه به شرایط اقتصادی، نگاه همه مسئولان باید در راستای کمک به بخش صنعت باشد و در این راستا از ظرفیت های قانونی بیشترین استفاده صورت گیرد.

وی اضافه کرد: حضور در واحدهای تولیدی و صنعتی نیز در همین راستا بوده و یکشنبه های رفع موانع تولید نیز در راستای حمایت از واحدها راه اندازی شده است.

وی اظهار کرد: همه ما باید کمک کنیم تا چرخ تولید بچرخد و از رکود در این بخش نیز باید جلوگیری کنیم.

استاندار آذربایجان غربی توجه به بخش تولید را زمینه ساز ارتقای بخش اقتصادی دانست و ادامه داد: توجه به بخش تولید می تواند در رونق بخش های مختلف مرتبط و همچنین ارتقای اشتغال نیز بسیار موثر باشد.

در این بازدید، محمدصادق معتمدیان از واحدهای تولیدی بتن و قطعات بتنی، واحد تولیدی پانل های رادیاتور و همچنین ریخته گری چدن و تولیدکننده اقلام چدنی در شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات این واحدها قرار گرفت.

" یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛" از پاییز سال گذشته به ابتکار محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی راه اندازی شده و هر هرهفته 2 تا 3 واحد دارای مشکل مورد بازدید قرار گرفته و در محل، مشکلات واحدها شنیده شده و در مورد رفع آنها تصمیم گیری می شود.