فرماندار تکاب:

سپاه تکیه گاه امن انقلاب اسلامی است

سپاه تکیه گاه امن انقلاب اسلامی است
فرماندار تکاب با بیان اینکه تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاصل تدبیر هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) بود، گفت: سپاه تکیه‌گاه امن و نفوذناپذیر انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان نظام است.

محمود زمانی در آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب افزود: بسیج و سپاه همچنان‌که در دوران دفاع مقدس در برابر قدرت‌های شرق و غرب ایستادند، امروز نیز بدون هیچ ادعایی با تکیه بر آرمان‌های مترقی انقلاب اسلامی در راستای وحدت و انسجام سیاسی و اجتماعی و اعتلای کشور حرکت می‌کنند.

وی بیان کرد: مسوولیت یک نعمت الهی است و همه ما مسوولان در عرصه‌های مختلف باید قدردان این نعمت باشیم و در راستای توسعه همه جانبه شهرستان تکاب تلاش کنیم.

فرماندار تکاب با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات فرمانده پیشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان در راستای همکاری و تعامل در راستای تقویت وحدت و انسجام، توسعه بخش‌های مختلف تکاب و همکاری در ستاد مقابله با کرونا گفت: امیدواریم با حضور فرمانده جدید این نهاد، رویه انسجام و همکاری برای توسع تکاب در ابعاد مختلف تداوم یابد.

در این آئین ویژه که با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، جمعی از فرماندهان نظامی جنوب استان، فرماندار و امام جمعه و مسوولان محلی برگزارشد، "سرهنگ وهاب عباس‌فام" به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب معرفی و مشغول به‌کار شد و از خدمات و زحمات "سرهنگ مهدی زینال‌نژاد" فرمانده پیشین این ناحیه تجلیل و قدردانی شد.