مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان‌غربی:

مبارزه با بیماری کرونا تصویر ماندگاری از همبستگی ملت ایران خلق‌ کرد

مبارزه با بیماری کرونا تصویر ماندگاری از همبستگی ملت ایران خلق‌ کرد
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان‌غربی گفت: مبارزه و مقابله با بیماری کرونا، تصویری ماندگار و کم‌نظیر از انسجام، وحدت، یکپارچگی و همبستگی ملت ایران در تاریخ خلق‌کرد.

محمود اردبیلی روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار تکاب افزود: جمهوری اسلامی ایران با همدلی، انسجام و همراهی مردم در پرتو هدایت‌های مقام معظم رهبری در عرصه مقابله با بیماری کرونا موفق عمل کرده است.

وی با قدرانی از مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های کادر درمانی کشور در مبارزه با بیماری کرونا اظهار داشت: آحاد مردم و بخش‌های مختلف کشور بدون درنظرگرفتن جناح بندی‌ها و سلیقه‌های سیاسی، اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه مقابله با این بیماری را در سطح جهانی به نمایش گذاشتند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان‌غربی ادامه داد: مقابله با بیماری کرونا ثابت کرد ایران اسلامی آماده مواجهه با بحران‌های بزرگ است و این از محاسن شیوع کرونا بود که توانمندی‌ها و انسجام کشور را نشان ‌داد.

"اردبیلی" با بیان اینکه تدابیر و منویات رهبر معظم انقلاب نقطه امید کشور در حوزه اقتصادی است، اضافه کرد: اقتصاد قوی و تغییرات اساسی در معیشت و زندگی مردم با رونق و جهش تولید و عمل به رهنمودهای معظم له در بیانیه گام دوم انقلاب محقق می‌شود.

وی با اشاره به تغییر فرماندار تکاب گفت: تغییرات مدیریتی امری بدیهی جهت ارتقای خدمت رسانی به مردم است و امیدواریم همه ما در جهت توسعه و پیشرفت کشور سهیم باشیم.

"اردبیلی" با قدردانی از تلاش‌های یک ساله فرماندار سابق تکاب برای سرپرست جدید فرمانداری در جهت حل مشکلات و توسعه این شهرستان آرزوی موفقیت کرد و ادامه داد: تکاب مردمانی بسیار متعهد، مومن، باخدا، آگاه و مطلع دارد و خدمت به این مردم بسیار شیوا و لذت بخش است و امیدواریم سرپرست فرمانداری، هم‌پای مردم در راستای توسعه تلاش کند.

امام جمعه تکاب نیز در این جلسه با تبریک عید سعید غدیر خم و میلاد مسعود امام هادی (ع) گفت: عید غدیر مایه امید و اتحاد مسلمانان جهان و متعلق به همه امت اسلامی اعم از شیعه و سنی است.

حجت الاسلام "عیسی برادری" افزود: واقعه نگاری و ثبت اسناد غدیرخم مدیون علمای شیعه و سنی است و بسیاری از راویان غدیر از علمای ارزشمند اهل تسنن هستند و در این زمینه در کنار علمای شیعه بوده‌اند.

وی بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان منادی اتحاد در جهان اسلام و حضرت امام خمینی (ره) نیز پیام آور وحدت در میان امت اسلامی بودند.

امام جمعه تکاب ادامه داد: تغییرات مدیریتی از نعمت‌های نظام اسلامی است تا مدیرانی تازه نفس با انرژی مضاعف در خدمت مردم و توسعه کشور باشند.

"محمود زمانی"، فرماندار سابق تکاب نیز در این جلسه به بیان گزارشی از اقدامات توسعه‌ای در بخش‌های مختلف در مدت یک سال حضور خود در این شهرستان پرداخت.