استاندار آذربایجان غربی: 634 طرح هفته دولت در آذربایجان غربی افتتاح می‌شود

استاندار آذربایجان غربی: 634 طرح هفته دولت در آذربایجان غربی افتتاح می‌شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: در ایام هفته دولت در مجموع 634 طرح عمرانی و اقتصادی در حوزه‌های مختلف با 10 هزار و 652 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده، افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان اظهار کرد: از این تعداد 600 طرح در حوزه عمرانی با 6 هزار و 545 میلیارد تومان اعتبار و 34 طرح نیز در حوزه اقتصادی با چهار هزار و 107 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: در هفته دولت همچنین 90 طرح عمرانی و اقتصادی با 24 هزار و 142 میلیارد تومان اعتبار  شامل 83 طرح عمرانی با 2 هزار و 610 میلیارد تومان و هفت طرح اقتصادی با 21 هزار و 532 میلیارد تومان اعتبار کلنگ زنی شده و عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

معتمدیان اضافه کرد: در مجموع تعداد طرح‌های قابل افتتاح یا طرح‌هایی که عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود در این استان ٧٢٤ طرح است که برای آنها 34 هزار و 794 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده یا در آینده هزینه می‌شود.

وی یادآور شد: میزان اشتغال ایجاد شده با طرح های مورد اشاره در حوزه اقتصادی مجموع هفت هزار و 205 نفر است.

استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: این طرح‌ها در حوزه‌های راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، برق رسانی، آبرسانی، طرح هادی، نهضت ملی مسکن، توسعه کشت گلخانه‌ای، بهداشت و درمان، مدرسه سازی، گازرسانی و عمران روستایی اجرایی شده است.