عملیات آسفالت محور تکاب - شاهین‌دژ آغاز شد

عملیات آسفالت محور تکاب - شاهین‌دژ آغاز شد
فرماندار تکاب گفت: عملیات آسفالت‌ریزی محور تکاب - شاهین‌دژ به طول ۱۰ کیلومتر در حدفاصل محدوده روستاهای «چوپلو» تا «ترمکچی» آغاز شد.

علی مکرمی  افزود: طرح لکه‌گیری و روکش آسفالت محور تکاب - شاهین‌دژ به مدت ۲ ماه با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به ادامه آسفالت‌ریزی این محور تا سه راهی پهلوان (تخت سلیمان) بیان کرد: با اجرای این طرح بخشی از مشکلات جاده‌ای در این محور رفع و راه دسترسی تکاب به شهرستان های استان بهبود می‌یابد.
مکرمی اظهار داشت: علاوه بر بهسازی و آسفالت جاده قدیم، عملیات ساخت و توسعه سه کیلومتر از جاده جدید در محور تکاب - شاهین‌دژ نیز رو به اتمام است که به زودی عملیات آسفالت‌ریزی آن نیز آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه ساماندهی و بهبود وضعیت محورهای مواصلاتی این شهرستان از مهمترین مطالبه‌های مردم است، ادامه داد: هم اینک علاوه بر محور تکاب - شاهین‌دژ، عملیات آسفالت‌ریزی در محور روستایی «کرفتو» و جاده گردشگری «قینرجه» نیز در حال اجراست.
مکرمی با اشاره به عزم جدی دولت برای بهبود وضعیت جاده‌های تکاب افزود: با توجه به اقدامات و پیگیری‌های انجام یافته همزمان با آغاز فصل کاری، عملیات آسفالت‌ریزی محور تکاب - شاهین‌دژ آغاز شد که نویدبخش تحول در محورهای مواصلاتی خواهد بود.