فرماندار تکاب:

دستور کار اصلی هر مسوولی اجرای منویات رهبر معظم انقلاب باشد/ معرفی و انتصاب بخشدار جدید تخت سلیمان براساس سیاست های جوان گرایی آیت الله رئیسی انجام شده است/ میدان مدیریت برای جوانان بازشود

دستور کار اصلی هر مسوولی اجرای منویات رهبر معظم انقلاب باشد/ معرفی و انتصاب بخشدار جدید تخت سلیمان براساس سیاست های جوان گرایی آیت الله رئیسی انجام شده است/ میدان مدیریت برای جوانان بازشود
فرماندار تکاب گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در تعیین شعار سال برای تعالی کشور سرنوشت ساز است و هریک از ما در هر مقام و مسوولیتی باید اجرای منویات معظم له را در دستور کار اصلی خودمان قرار دهیم.

اسماعیل حیدری آزاد روز سه شنبه در مراسم معارفه بخشدار جدید تخت سلیمان با بیان اینکه تدابیر و هدایت های مقام معظم رهبری کشور را به رشد و شکوفایی رسانده و امروز جمهوری اسلامی ایران قدرت بلامنازع منطقه است افزود: همه مدیران شهرستان از جمله بخشدار جدید تخت سلیمان برای حل مشکلات مردم و تحقق اهداف و سیاست های دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی شبانه روز تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه همه ما برای نوکری مردم آمده ایم و برای احقاق حقوق مردم مسوول هستیم اظهارکرد: معرفی و انتصاب بخشدار تخت سلیمان بر اساس سیاست های آیت الله رئیسی مبنی بر جوان گرایی و کادرسازی از میان جوانان انجام شده است.

فرماندار تکاب اضافه کرد: بنده معتقدم میدان مدیریت باید برای جوانان باز شود تا با تخصص و فکر و اندیشه جدید برای توسعه شهرستان گام بردارند.

حیدری آزاد ادامه داد: آقای سلطانی از جوانان فنی و متخصص و از کارشناسان خوب مجموعه فرمانداری است که سالها در منطقه بوده و با اهالی و روستاها آشنایی کامل و نسبت به فرصت ها، آسیب ها و نواقص شناخت کافی دارد.

وی بیان کرد: انتظار داریم بخشدار جدید تخت سلیمان با حضور شبانه روزی در بخش و با همکاری و همراهی شوراها و دهیاران در کنار سایر دستگاه ها از جمله سپاه و انتظامی، به عنوان نماینده دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی در تخت سلیمان، سیاست ها و برنامه های دولت سیزدهم جهت توسعه و حل مشکلات منطقه را پیگیری و اجرا کند.

در مراسمی باحضور اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار شهرستان تکاب، یاسر سلطانی به عنوان بخشدار جدید تخت سلیمان معرفی و مشغول به کارشد و از خدمات ابوالفضل بدخشی، بخشدار سابق این بخش قدردانی گردید.