فرماندار:

امسال ۲۰ کیلومتر از محورهای روستایی تکاب آسفالت می شود

امسال ۲۰ کیلومتر از محورهای روستایی تکاب آسفالت می شود
فرماندار تکاب گفت: ۲۰ کیلومتر از محورهای روستایی این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال طی سال جاری آسفالت می شود.

علی مکرمی در جلسه کارگروه بهسازی محورهای روستایی تکاب افزود: آسفالت محورهای روستایی این شهرستان در سال جاری در دستور کار قرار گرفته و با تأمین اعتبار از محل اعتبارهای شورای برنامه ریزی شهرستان با مشارکت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی اجرا خواهد شد.
وی با بیان اینکه در مرحله نخست اجرای این طرح، بهسازی راه دسترسی روستای «آسمان بلاغی» بخش مرکزی به طول سه کیلومتر آغاز شده است، اظهار داشت: بر اساس اولویت بندی انجام شده، راه دسترسی روستاهای دور افتاده و سخت گذر و جاده‌های پرتردد منتهی به روستاهای پر جمعیت این شهرستان در این طرح در اولویت آسفالت ریزی قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به مطالبات مردمی در زمینه آسفالت ریزی جاده‌های روستایی بیان کرد: وضعیت نامناسب جاده‌ها از جمله محورهای روستایی از مشکلات اصلی شهرستان است و با این میزان آسفالت در سال جاری وضعیت تردد در محورهای روستایی بهبود پیدا می‌کند.
مکرمی ادامه داد: با آسفالت محورهای روستایی و بهسازی محورهای بین شهری امسال شاهد تحول عمده‌ای در بخش توسعه جاده‌های تکاب خواهیم بود.
وی گفت: سال گذشته نیز بیش از ۱۰ کیلومتر از معابر عمومی داخل روستاهای «سبیل»، «دورباش» و «گوی آغاج» این شهرستان آسفالت ریزی شد.