یادداشت دکتر اسماعیل حیدری آزاد، سرپرست فرمانداری تکاب در پایان حضور چهار ساله در استان گیلان

یادداشت دکتر اسماعیل حیدری آزاد، سرپرست فرمانداری تکاب در پایان حضور چهار ساله در استان گیلان
"هرآمدنی را رفتنی است .خوشا بحال آنانکه در طاعت خالقند ودرخدمت مخلوق ." حضرت علی (ع) هر چند سلام سر آغاز دردناک خداحافظی است. ولی بگذارید این خداحافظی به امید درپیش بودن سلامی نو باشد .

روزهای شیرین خدمت به مردم در خطه گیلان پایان یافت اما این پایان با خداحافظی ختم نمی شود وآغازگر سلام دیگری است در خدمت به مردمان شریف،صبور و غیرتمند دیاری دیگر از سرزمین مقدس ایران اسلامی کهن دیار تکاب،که امیدوارم با دعای خیر شما عزیزان ،بتوانم در خدمت به مردمان شیر دل ان دیار قدمی بردارم ان شاالله .


خداوند قادر ومتعال را شاکرم که به این حقیر توفیق عنایت فرمود تا برهه ای از عمر خویش را به عنوان خادمی کوچک برای مردمان بزرگ ،فهیم و فرهیخته گیلانی که نگین زبرجد ایران اسلامی و تکه ای جدا شده از بهشت خداست و زاد بوم بزرگانی که در آسمان ایران همچون ستارگان فروزان می درخشند و بویژه مردم شریف ،نجیب ،با وفا ،غیرتمند و عزتمند بندر انزلی مهد عالمان ،عارفانی چون آقا سید محمد نجفی و شاهدانی چون شهید سرلشکر موسی نامجو ،سردار شهید جواد دوربین ،سردار شهید حمید رجبی مقدم،جهادگر شهید بهرام گل آور، امیر سرتیپ شهید محمدجواد عبدحق و سرتیپ خلبان شهید پیشگاه هادیان سپری نمایم.


 الفت بنده با مردمان این دیار بافرهنگ به پیوندی ناگسستنی تبدیل شده است که حکایت مهری است که بر دل نشسته و بیرون نمی‌توان کرد خداوند بزرگ را سپاس می‌گویم که توفیق خدمت به سرزمین گیلان بر من عطا فرمود تا آنچه را می‌دانستم و می‌توانستم در مسولیتهایی که داشتم برای خدمت به مردم این دیار به عنوان خادم به کار گیرم.


افتخار ان را دارم غریب به 4 سال شاهد شادی ها و شریک غم هایتان باشم و شانه به شانه شما عزیزان،کوشیدم صادقانه و بی منت ، در حوزه خدمتم ،سرپناهی برای کسانی باشم که مظلومانه ازمشکلات عدیده و بی کسی شان، بغضشان می ترکید و نامه و مکاتبه دوای دردشان وحلال مشکلات و غم هایشان نبود و با جان و دل رفع مشکلاتشان را درحد توانم پیگیری می کردم .


در رفع مشکلات برخی موفق بودم و در بعضی علی رغم همه تلاشهایم شرمنده گردیدم که امیدوارم به بزرگی خودشان حلالم نمایند .

به رسم ادب بر خود فرض می دانم،ضمن درخواست حلالیت، از عموم مردم فهیم و قدر شناس استان گیلان بویژه مردم عزیز بندر انزلی ،استاندار محترم ،مدیران محترم کل استانی و ستادی ، همکاران سخت کوش قضایی ،امنیتی ،انتظامی ،نظامی و اصحاب دلسوز رسانه ،سمن ها، نخبگان و همه خادمان و تلاش گران عرصه خدمت بویژه همکاران ارجمندم تشکر و قدردانی نمایم.


با احترام
اسماعیل حیدری آزاد