سرپرست فرمانداری تکاب:

بازگشت آزادگان کشور را به آرامش رساند

بازگشت آزادگان کشور را به آرامش رساند
سرپرست فرمانداری تکاب گفت: با اسارت رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، کشور عزیزمان در دوری فرزندان خود بی‌تاب بود اما با بازگشت سرافرازانه آزادگان به کشور، میهن اسلامی به آرامش رسید.

سید هادی طباطبایی در مراسم گرامیداشت سی‌امین سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی با بیان اینکه آزادگان سرافراز، مایه سربلندی و افتخار کشور هستند افزود: تکریم جایگاه والا و تجلیل از آزادگان، جانبازان و ایثارگران وظیفه همگانی مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی است.

وی بیان کرد: ادارات و دستگاه‌های دولتی رسیدگی به مشکلات و وضعیت معیشتی آزادگان و اشتغال فرزندان آنان را با جدیت پیگیری و اقدام کنند.

سرپرست فرمانداری تکاب اظهار داشت: امیدواریم با ریشه‌کن شدن بیماری کرونا بتوانیم در فضایی صمیمی در مراسمی در شان و منزلت آزادگان از دلاورمردی های این عزیزان در دفاع از کیان میهن اسلامی قدردانی کنیم.

در این مراسم که به علت شرایط خاص شیوع بیماری کرونا به صورت محدود برگزار شد چند نفر از آزادگان شهرستان تکاب به بیان نحوه اسارت و خاطراتی از دوران اسارت خود در زندان‌های رژیم بعثی عراق پرداختند.

به مناسبت 26 مرداد، سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، در آیینی با حضور سرپرست فرمانداری تکاب از صبر و استقامت و از خودگذشتگی جمعی از آزادگان این شهرستان تجلیل و قدردانی شد.