باحضور فرماندار؛

واحد تولید قطعات بتُنی در تکاب به بهره‌برداری رسید

واحد تولید قطعات بتُنی در تکاب به بهره‌برداری رسید
یک واحد تولید جدول و قطعات بتنی با ظرفیت تولید روزانه ۵۰۰ قطعه در تکاب با حضور فرماندار این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

بخشدار تخت سلیمان تکاب در آیین افتتاح این کارگاه اظهار داشت: این واحد تولیدی به همت تعاونی دهیاران روستاهای تابعه این بخش و با بیش از یک ‌میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در زمینی به مساحت هزار و ۵۰۰ متر مربع تجهیز و راه‌اندازی شده است.

ابوالفضل بدخشی بیان کرد: با بهره‌برداری از این واحد، ۶ نفر به‌صورت مستقیم مشغول به کارشده‌اند و برای ۱۵ نفر به‌صورت غیرمستقیم زمینه اشتغال پایدار ایجاد شده است.

وی افزود: مواد اولیه و مصالح موردنیاز این کارگاه در داخل تکاب تامین می‌شود و محصولات بتُنی آن علاوه بر مصرف در روستاهای این شهرستان به سایر شهرها نیز ارسال و عرضه می‌شود.

بخشدار تخت سلیمان تکاب ادامه داد: با راه‌اندازی و فعالیت این کارگاه، روستاهای بخش تخت سلیمان در زمینه تامین قطعات بتُنی مورد نیاز اجرای طرح‌های عمرانی به خودکفایی رسیده‌اند.

بدخشی با بیان اینکه ایجاد درآمد پایدار در روستاها از مهمترین برنامه‌های فعالیت تعاونی دهیاران بخش تخت سلیمان است افزود: در این راستا سعی شده است تا تسهیلات و زمینه‌های فعالیت اقتصادی و اشنتغال‌زا توسط دهیاران روستاهای بخش تخت سلیمان فراهم شود.