فرماندار: زمین مورد نیاز اجرای پنج طرح عمرانی در تکاب تامین شد

فرماندار:  زمین مورد نیاز اجرای پنج طرح عمرانی در تکاب تامین شد
فرماندار تکاب گفت: اعتبار و زمین موردنیاز برای احداث پنج طرح عمرانی در بخش های بهداشت و درمان و فرهنگی تامین گردید و عملیات اجرایی آنها آغاز خواهدشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، اسماعیل حیدری آزاد روز یک شنبه در جلسه بررسی مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی افزود: با پیگیری های انجام شده فرمانداری در این زمینه و توجه ویژه استاندار 500 مترمربع زمین از اراضی ملی استثنا شده اداره راه و شهرسازی با کاربری بهداشتی و درمانی در ابتدای جاده بیجار جهت احداث دومین مرکز اورژانس شهری تکاب تامین شده است.

وی بیان کرد: همچنین براین اساس زمین مورد نیاز برای احداث پایگاه اورژانس جاده ای در روستای قوجه محور کرفتو و احداث خانه بهداشت در روستای گزدره بخش مرکزی تامین شده که جهت اجرای پروژه به شبکه بهداشت و درمان تحویل خواهدشد.

فرماندار تکاب ادامه داد: علاوه بر این با پیگیری های فرمانداری در راستای اجرای مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به این شهرستان 500 مترمربع زمین با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه در انتهای بلوار شهید نسرین پور تامین و آماده شده که در آن چهارمین واحد کتابخانه عمومی شهر تکاب احداث و راه اندازی خواهدشد.

حیدری آزاد اظهارکرد: در همین راستا با تامین زمین مورد نیاز اجرای پروژه، یک واحد کتابخانه عمومی در روستای احمدآباد سفلی احداث می شود که با راه اندازی آن تعداد کتابخانه های عمومی بخش تخت سلیمان به 2 واحد خواهدرسید.

وی تاکید کرد: دستگاه های اجرایی سریعا نسبت به طی مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم اقدام نمایند تا اجرای این طرح های عمرانی آغازشود.

در چند ماه گذشته با پیگیری های فرماندار، توجه ویژه استاندار آذربایجان غربی و حمایت های نماینده مردم شاهیندژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی اجرای طرح های عمرانی تکاب از جمله پروژه های جاده ای شتاب گرفته و اعتبار لازم برای اجرای سایر طرح ها نیز تخصیص یافته است.