فرماندار تکاب: تحول ایجاد شده با انقلاب اسلامی همچنان در جهان ادامه دارد

فرماندار تکاب: تحول ایجاد شده با انقلاب اسلامی همچنان در جهان ادامه دارد
فرماندار تکاب گفت: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با برهم زدن معادلات جهانی، تحول جدیدی در سیاست‌های منطقه و دنیا ایجاد کرد و این تحولات حول محور انقلاب همچنان ادامه دارد.

امیر ستوده‌فردر جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با موضوع برنامه‌های دهه فجر در تکاب با اشاره به فرارسیدن چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: مهمترین ویژگی انقلاب، بازگرداندن عزت دینی و ملی ملت ایران است.

وی با بیان اینکه قبل از انقلاب اسلامی کشور ما از لحاظ سیاسی، اقتصادی و فرهنگی تحت سلطه و سیطره قدرت‌های بزرگ از جمله آمریکا بود، اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب عزّت ملی مورد توجه قرار گرفت و این روحیه موجب پیروزی ما در جنگ و توسعه کشور در بخش‌های مختلف شده که نتیجه عزت و اقتداری است که امام خمینی(ره) بنیان نهادند و مقام معظم رهبری هم این راه را ادامه دادند.

فرماندار تکاب با تاکید بر ضرورت یادآوری روزهای انقلاب بیان کرد: باتوجه به اینکه شرایط شیوع ویروس کرونا بهبود یافته اکنون تکاب در وضعیت آبی قراردارد، برنامه های گرامیداشت دهه فجر امسال طبق کمیته ها و براساس اولویت و هدف‌گزاری اجرا و ادارات و دستگاه‌ها وظایف خود را به‌خوبی انجام دهند.

ستوده‌فر با بیان اینکه در فضای مجازی و واقعی اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی منتشر و برنامه‌های باشکوهی در جشن انقلاب برگزارشود، ادامه داد: بر اساس اهداف عدالت محور انقلاب اسلامی خدمات وسیعی در کشور ارائه شده از این‌رو دستگاه های دولتی خدمات و اقدامات خود را به مردم معرفی و تلاش کنند در بخش‌های فرهنگی و اجتماعی عمرانی و اقتصادی مراسم های باشکوه و افتتاح ها به خوبی برگزار و اطلاع رسانی عمومی مناسب انجام گیرد.

وی با اشاره به اینکه ادارات برنامه‌های افتتاح طرح‌های خود را در سایتی که به همین منظور طراحی شده اعلام کنند، اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی جهت برگزاری مطلوب، پرشور و باشکوه جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی براساس وظایف تعیین شده در کمیته‌ها اقدام کنند.

وی گفت: امیدواریم مذاکرات و رفع تحریم ها به نتیجه مطلوب برسد و برنامه‌های دولت سیزدهم موجب گشایش‌های اقتصادی و بهبود شرایط معیشتی جامعه شود.

امام جمعه تکاب نیز در این جلسه گفت: برنامه‌های دهه فجر امسال به گونه‌ای برگزار شود تا حال و هوای روزهای انقلاب اسلامی در جامعه زنده و احیا شود.

حجت الاسلام علی رحیمی با بیان اینکه برای پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی خون پاک هزاران شهید تقدیم شده است افزود: ادارات و کمیته های 17 گانه ستاد گرامی‌داشت دهه فجر برنامه های سال‌روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را با رونق بیشتر و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار کنند.

وی با تاکید بر حضور و مشارکت مردم در جشن انقلاب اظهارداشت:  خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در کشور از جمله تکاب در ایام الله دهه فجر به مردم بیان شود.